2737
2739

سلام دوستان خواهش میکنم نظر بدید و کمک کنید همه تاپیک های سنگ کلیه راخوندم جواب سوالم نبود همسرم سنگ 11 میلیمتری داره آیا دفع میشه ؟ کسی تجربه داره ؟ سنکل و سنگدان و هندوانه و آبلیمو و پتاسیم سیترات داره میخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرم بزرگترشو داشت عرق خارشتر هم خوبه باید خیلی راه هم برن تو خونه مرتب وتند تندراه میرفت از پله بالا پایین برن به حالت تند ان شاالله که زودتر دفع بشه بعد هم دکتر یک پودری داده بود مثل شکر همونو میخورد سنگ خورد میشد 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن 
2740
شوهرم بزرگترشو داشت عرق خارشتر هم خوبه باید خیلی راه هم برن تو خونه مرتب وتند تندراه میرفت از پله با ...

مرسی عزیز دلم الهی همیشه سلامت باشید شما نمیدونید اسم اون پودر چیه؟ قبلا همسرم 6 میلی هم دفع کرده اما اینبار چون بزرگ تره خیلی نگرانم

مرسی عزیز دلم الهی همیشه سلامت باشید شما نمیدونید اسم اون پودر چیه؟ قبلا همسرم 6 میلی هم دفع کرده ام ...

نه از این ساختنی ها بود اسم روش نداشت وگرنه حتما اسمشو بهتون میگفتم چون میدونم بنده خدا چه قدر عذاب میکشند ان شاالله که هر چه زودتر دفع بشه وراحت بشن 

خدایا دستمونو محکم بگیر وول نکن