2733
2734
دخترم از بیست روزگی بالامیاورد..رانیتیدین خارجی..امپرازول..موتیلیوم..رو خورده تاحالا ولی الان که ۴ماه وبیست روزشه هنوز بالامیاره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو نینی سایت خیلی ها میگن رفلاکس از حساسیت ممکنه باشه ولی به هر دکتری میگم شیر ضدحساسیت بدم شاید خوب بشه... یا میگم شاید آلرژی داشته باشه.. اهمیت نمی دن
بعضی اوقات باید یه رژیم هایی رو رعایت کرد برای این منظور! منم پسرم رفلاکس داشت که علاوه بر قرص خودمم لبنیات نمی خوردم
یک عمر دنبال خدا گشتم تازه فهمیدم که برای یافتن خدا باید دنبال خودم می گشتم
2740
چطوره که بعضی بچه ها با امپرازول و نکسیوم خوب میشن... دخترم نکسیوم خورد بدتر شد.. الان دو ماهه امپرازول میخوره... هفته اولش خیلی خوب بود... بعدش نمی دونم چرا دوباره همونطوری شد..
پسر من از نوزادی داشت تا حالا که 14 ماهه هست همه داروها رو امتحان کردم پزشک طب سنتی عرق زنیان داد سه بار هر بار سه قطره خداروشکر خیلی بهتره شما اول از دکتر سوال کن بعد و ن بچه ت کوچیکه انشالا بهتر میشه
آناهیتا جان بعد از چند روز جواب داد؟؟ یعنی واقعا بهتر از امپرازول و این داروها بود؟؟ به خدا تو دلم مونده یه بار بچمو شیر بدم آروم بخوابونمش یا باهاش بازی کنم...
2706