2737
2734
عسل و نسکافه..

آب و قهوه..

هویج رنده شده با گوجه..

می‌خوام رنگم قهوه‌ای تیره بشه..پوست خودم مهتابی حالا چی‌ بزنم که زودتر برنزه بشم؟..راستی‌ کسی‌ اسپری برنزه کننده استفاده کرده که بعدشم آفتاب گرفته باشه؟اگه آره مرکشو بهم بگید توی دروخونه فاطمی مدلای مختلفشو دیدم اسپری قهوه اسپری فندق اسپری سوپر برنزه..
عزیزم کل بدنتو کرم لانکوم مرطوب کننده بزن بع روش روغن زیتون روزی 1 ساعت افتاب بگیر حرف نداره من اینکارو کردم ژوستم نسکافه ای شده
البته من افتابگیریم کنار دریا بود
در دست قلم دارم از قلب بیان دارم از نزدیک نمی بینم از دور سلام دارم.

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در ضمن از این اسبر ها استفاده نکن سرطان زاست

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی ! چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی ! پیله ات را بگشا ، تو به اندازه یک دنیایی
2728
نه عزیزم باید از لوازم ارایشیهای که لوازم مارک دار میفروشن این کرمو تهیه کنی

کرم و روغن های برونزه کننده اصلاااااااااااااااااااااا استفاده نکن چون پوستت رو خشک و داغون میکنه و ضمنا لک هم میاره

بهترین چیز , روغن بچه هست ..چون ترکیبات شیمیاییش بسیار ضعیفه . اگر هم خواستی خودت چیزی درست کنی

دانه ی قهوه رو بگیر و خودت آسیاب کن تو یه ظرف دیگه گوجه فرنگی رو له کن و از صافی رد کن بعد اضافه کن به قهوه در آخر هم روغن زیتون رو انقدر روش بریز که لیز بشه و رو تنت کاملا حسش کنی .
اگه آدم گذاشت اهلیش کنند , بفهمی نفهمی خودش رو به این دردسر انداخته که کارش به گریه کردن بکشه.
آزاده جون رنگ پوست خودت که خیلی قشنگه...به نظرم خدا ترکیب آدمارو خیلی قشنگ آفریده....یعنی کسی که باید قهوه ای باشه قهوایه........خانومی بعضی ا این چیزا یا فکر کنم همشون بلاخره یه عوارضی دارن که رنگدانه های پوستت رو کم و زیاد میکنن.....من پارسال برا مراسمی رفتم آرایشگاه و گفتم موهامو فر کنن فلان کنن....عوض موهام بقیه بدنمم بهم ریخته......نمیدونم شایدم دلیل دیگه ای داشته ولی یکساله درگیرشم......هنوزم تموم نشده......مواظب سلامتیت باششششششش
خدایا...خدایا دوست دارم
حالا اگه خیلی میخوای ببینی چجوری میشه از لوازم آرایشی مثل پنکک و..... که برنزه موقتن استفاده کن یه نوع آرایش برنز کن...من خودم پنکک تقریبا برنز دارم بعضی وقتا که میخوام مجلس برم وقتی میزنم پوستم تیره میشه.....
خدایا...خدایا دوست دارم
2740
من خودم امتحان نکردم. ولی اینارو شنیدم عزیزم:

روغن هویج + روغن بچه یا روغن زیتون

عصاره گوجه + روغن بچه

روغن زیتون + قهوه

کرم برنزه لیراک هم خوبه.

--------------------------------------------

راستی کجا میخوای آفتاب بگیری عزیزم؟

استخر خوب و تمیز میشناسی؟
من اینارو امتحان کردم
روغن بچه
روغن زیتون
برنزه کننده ی نیوا

بهترینش واسه ی من روغن زیتون بود که پوستمو طلایی کرد یه رنگ خاصی بود همه ازم میپرسیدن چی زدی این رنگی شدی.یادم نیس الان چه مارکی بود روغن زیتونش اما خارجی بود

نیوآ قهوه ای میکنه فکرکنم واسه ی تو خوب باشه
سلام دوست جونم من عاشق برنزه کردنم

من کرم برنز کننده آردن گرفتم خیلی راضیم شب قبل از خواب میزنم صبح برنزه ام البته میگن نماز نداره چون رو پوست رو لایه گرفته

تو همه داروخانه ها هست و قیمتشم 5500
2706