2733
2734
عنوان

بهم خیانت شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 5147 بازدید | 103 پست

از طرز صحبت کردنت معلومه که خودتم قبول داری همسرت نمیخوادت من جات باشم راهمو میکشم میرم اتفاقا بخاطر بچم 

کاربر سال ۹۶ هستم بخاطر تاپیکهای قدیمی که دوست نداشتم یادشون تکرار بشه و نی نی یار همکاری نکرد که پاک کنم این کاربری رو ایجاد کردم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پر ذهنم چرا هست. حتی رابطه م با خانواده ش عالیه.خصوصا با مادرش و خواهراش دیشب که با خواهرش صحبت می ...

دقیقا پدر منم به مادرم خیانت کرد کل فامیلش بهش پشت کردند. و انگار چنین برادری ندارند. با ما در ارتباط هستند

برو شرف اون زن هرزه رو ببر 

چرا میخوای اینقد راحت عقب بکشی؟؟؟؟

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂
2731

بی رودربایستی من جات باشم بدون لحظه ای درنگ ترکش میکنم تا قشششششنگ طعم طلاق رو بچشه ببینه چ‌خبره 

ی وقتایی اولین اشتباه بعضی ها اخرین اشتباهشونه برای من خیانت چ عاطفی چ‌جنسی تو این دسته هست

عزیزم خیانت ربطی به تحصیلات عالی و این چیزا نداره منم از همه نظر تکمیل بودم نامزدم بهم خیانت میکرد باز با تهدید باید باهاش اشتی میکردم این سری هم اشتی کردم و. چون راهمون دور بود کفت ک میام اونجا باهات اکی میشم خیانت نمیکنم من میدونم دروغ میگه ولی کفتم باشه اما اگ این سری هم کاری کرد شکایتش میکنم که دست از سرم برداره 🥲

واقعا چقد آدما بی تعهد شدن چقد دوران مامان باباهامون خوب بود 

چقد آدما آدم بودن

تنهایی خیلی سخته وقتی دختری باشی ک سی رو رد کردی ولی با این تاپیکا میگم شاید صلاحمه تنها بودن

اگه اینطوری میگه جدا شو چون بهرحال رابطشون ادامه پیدا میکنه و حیف از شما واقعا ناراحت شدم🙃

ان شالله که آرامش باز به زندگی تون برگرده جانم، این  دوره هم میگذره انشاالله اونجوره که به صلاحتونه بگذره

ارتعاش اسم با کمک اعداد و حروف ابجد برای تو دلیا انجام میدم بهتره اسم میوه ی زندگیت رو آگاهانه انتخاب کنی ، اگه خواستی بیا خصوصی تا من برات انجام بدم 
چقدر توی بیماری ها کنارش بودم. بیما ستان میلاد پارسال بستری بود پنج طبقه از پله ها بالا پایین رفتم ...

با کمک بزرگترها اون زن رو از زندگیت بیرون کن 

اصلا تسلیم نشو

وبرای زندگیت بجنگ به خاطر بچت

زندگی همه بالا پایین داره. شاید همسرتون به خاطر شما از دختره دست کشیده باشه. باید حرف بزنید با هم. قضاوتش نکنید.

نامزدم که چند ساله باهمیم اسفند دعوامون شده بود و واقعا کنار کشیدم. کسی رو بهش معرفی کرده بودن ۲هفته طول نکشید برگشت سمت من. تا چند وقت قبولش نکردم. حتی اون خانم تماس گرفت گفت این اقا چند روز اول اوکی بود بعدش اعتراف کرد شما رو دوس داره!!! خانم محترمی بود بنده خدا.

البته الانم اوکی نیستیم اما از محل کارم منو پیدا میکنه و میاد حرف میزنه.

میخوام بگم مردا جوگیر میشن نه دوس دارن طرفو نه براشون اهمیت داره. فقط محض کنجکاویه.

شما بچه دارین و سن حساسیه. به هم فرصت بدین

برای همه دوستانی که ممکنه بعدها بیان و این پست رو ببینن

کشمکش من و همسرم تا پارسال ادامه پیدا کرد، کار به جای باریک کشید و من ناگهانی طغیان کردم

به مدت دو ماه به کمک مشاور و وکیل و خانواده جلو رفتم و در نهایت بعد از دو ماه سخت و پر از اتفاقای جورواجور همسرم به گریه و التماس افتاد که نذاره زندگیمون از هم بپاشه، من هم شرط رو روی دادن وکالت طلاق گذاشتم.حق طلاق رو گرفتم و همسرم به طرز. عجیبی آروم شد. تا یک قدمی جدایی رفتیم. گذاشتمش تو نقطه ای که دید به محض اینکه این زندگی «واقعی» رو از دست بده هیچی در انتظارش نیست. بعد هم فرستادمش جلسات تراپی که هنوز ادامه داره ☺️

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+