2733
2734
عنوان

آیا کم شدن درد سینه در او ایل بارداری نشانه سقط است ...خواهشا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 162253 بازدید | 198 پست
سلام عزیزم نگران نباش ایشالا چیزی نیست.... قرار نیست تا آخرش درد داشته باشی که... بعد از یه مدت دردش خوب میشه... خدابزرگه♥
هیچگاه فراموش نخواهم کرد که برای داشتنت , دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم درد سینه ام امروز کم شد وارد هفته ٥ شدم میترسم ترشح ابکی هم دارم اخه
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏
2731
جدی چقدر خوب خدا خیرت بده ک جواب دادی
👼🏼 دنیای من بزودی رنگ دیگری خواهد گرفت 👼🏼 🙏الهی آمین 🙏 خدایا شکرت ک صدامو شنیدی و نی نی مو از آسمون ها فرستادی تو وجودم🙏👼🏼🙏

سلام. این متن توی مقاله خوندم گفتم واسه بقیه که مثل من نگران کم شدن درد سینه هستن بزارم

خبر خوش اینکه این درد فقط چند ساعت تا چند روز طول می کشد .شاید چند روز دیگر متوجه شوید که دیگر سینه هایتان درد نمی کنند.قرار نیست هر زنی که حامله شد این درد را داشته باشد . درد های حاملگی باهم متفاوت می باشند.خیلی وقت ها نشانه های بارداری از زنی با زنی دیگر تفاوت زیادی دارد و حتی ممکن است اگر برای بار دوم باردار هستید ، بارداریتان با بارداری اول بسیار متفاوت باشد.

مریم من شش هفته و چهارروزمه امروز قطع شده از نگرانی میمیرم 😔

عزیزم منم امروز شش هفته و سه روزمه

بیدار که شدم دیدم درد سینه ام خیلی خیلی کم شده

در حالیکه دیروز دردش زیاد بود

خیییلی می ترسم خداااا

منم هفته 7 بارداری هستم و هنوز سونوگرافی نرفتم اوایل حالت تهوع داشتم اما خیلی کم و زیر دلم تیر میکشی ...

من تازه رفتم هفته 5..لکه بینی و کمردرد داشتم که دکتر شيافمو زیاد کرد الان لکه ببینم قطع شده کمردردم بهتر شده نگرانم 

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين

خانما من ٥ روز مونده به پريم تا ديروز از روز تخمك گذاري درد شديد سينه داشتم اما امروز خيلي كمتر شده يعني بارداري منتفي هست و بايد منتظر پري باشم؟؟

باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست
2706