2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام،منم دقیقا دو ما ه پیش یه تاپیک مثل شما زدم، خیلی سخته،خیلی بهش شیشه نده وگرنه دیگه سینه رو نمیگیره،من شیرم و میدوشیدم با قاشق میدادم به دخترم،در نهایت هم دقترش بهش قطره بیننی داد که بی تاثیر نبود شما هم امتحان کن شاید بینیش گرفته باشه
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست،گاهی تمام شهر گدای تو میشوند.. خدایا حکمتت تو زندگی خیلی قشنگه:-)
راستی دخملم اولاش فقط تو خواب شیر میخورد ولی بعد از چند روز دیگه تو خواب هم شمیر نخورد،کل پروسه هم دو هفته طول کشید
گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست،گاهی تمام شهر گدای تو میشوند.. خدایا حکمتت تو زندگی خیلی قشنگه:-)
سلام دیروز یه دکتری تو ماهواره میگفت کف دست بچه رو ماساژ بدین تا خوب شیر بخوره امتحان کن ضرر نداره
سلامتی آقا امام زمان صلوات : اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1153455
2738
سلام . دختر من هم همینطور بود . سعی کن شیشه و پستانک نده بهش . واینکه دختر من یک ماه تمام سرکش شده بود بالاخره هم با صدای هود شیر خورد . صدای جاروبرقی و سشوار رو هم امتحان کن . مقاومت کن و بهش غلبه کن . و بعد یکماه دیگه خوب شد و مثل آدمیزاد شیر خورد .
انسانهای زیبا همیشه خوب نیستندانسانهای خوب همیشه زیبا هستند.
وای وای چه بدبختی من تا سه -چهار ماه این مشکلو با دخترم داشتم من اوایلش راه میرفتم و بهش شیر میدادم می خورد ولی بعدش دیگه همونم نخورد الانم مدل شیر خوردنش اینجوریه که من می خوابم ایشونو از روی شکم و دمر می خوابونم روی سینم و ایشون شیر میل می کنن:دی یه مدتم خودت سیر و پیاز سردی نخور