2752
2734
عزیزم من روانشناسی خوندم. اینا اصلاخوب نمیشن موردی دیدم که زن بیچاره ش شب ها از ترس شوهرش که دو قطبی بود چاقو زیر بالشش قایم میکرد. میترسید بهش حمله کنه. البته مورد این خیلی شدید بود و دچار توهم میشد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه مامان و بابای من چه گناهی کردن که خدا باید این مریضی رو به بچشون بده.مریضیه غیر قابا درمان یا من چه گناهی کردم که نمیذاره برم خونه مامان و بابام آبرومون با کاراش تو کل فامیل رفته
2731
این مانیا با مانیای ما فرق میکنه٬این ریشه یونانیشه که الهه جنون و اشفتگی داره نوشتنشم فرق میکنه تو انگلیسی٬تو پهلوی و ایران معنیش متفاوته
لباس عروس http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1390412&postID=53928639
نه عزیزم این بیماری با دارو و روان‌درمانی توام قابل کنترل هست ممکنه زندگی زناشویی مناسبی نداشته باشند از جهت اینکه شخص تو دوره های شیدایی ریسک های مالی و شغلی زیادی میکنه و تو دوره های افسردگی هم که حالش مشخصه ولی توهم ندارند این گروه
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
شوک برقی هم ممکنه کمی حالش رو تغییر بده ولی اثرات منفی هم همراهش داره
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
پاستیل برا داداشم به این حادی نیس مامان و بابام 10ساله مسافرت نرفتن به خاطر داداشم.هر دوشون فرهنگی و تحصیل کرده بودن. خیلی سخته اطرافیان بهشون به چشم این نگاه کنن که پسرشون روانیه.یا مشکل اعصاب داره
ای بابا یاسی جان خیلی ناراحت شدم براتون٬گلم به ابروی شما کاری نداره که مریضه دیگه طفلی٬کلا زندگی با بیمار روانی خیلی سخته خدا صبرتون بده٬حتما ببرینش دکترو مشاوره
لباس عروس http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1390412&postID=53928639