2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
boro ye noonvai barbari ya lavash farghi nadare bad behesh begoo khamir behet bedeo yezare toosh ardi kone bad miay piazo felfel sabzo gharcho ba roghan taft midi gooshte charkhkarde ezafe mikoni bad yezare rob mizani bad k khub hamechi pokht ye ghablame var midari tusho ta ye 5 cm roghan mirizi bad mizari dagh beshe dar eine hal khamiraro tike tike mikoni halate gerf beheshon midi bad mavado dakhelesh mirizio khamiro mibandi mindazi too roghan
من دیشب استامبولی درست کردم...خیلی خوب شد....
گوشت چرخ کرده رو هم با پیاز و پودر زیره و زردچوبه و پودر گشنیز و نمک بلند کردم...بعد به صورت گوله های کوچیک سرخ کردم...و لابلای پلو ریختمشون.....خیلی خوشمزه شد
پلو رو هم با یه کنسرو گوجه خرد شده و سیب زمینی خرد شده...و نمک ...خیلی کم اب بریزید که برنج شفته نشه...روغن رو هم فراموش نکنید ...یه مقدار روغنش بیشتر باشه خوشمزه تر میشه....
تازه وقتی که ابش داشت کم میشد برنج رو برگردوندم توی یه ظرف خیلی اروم...ته قابلمه سیب زمینی ورقه شده چیدم ...دوباره برنج رو ریختم تو قابلمه....حتما روغن یادتون نره