2737
2739
عنوان

یه فروشنده خانم نیازه

195 بازدید | 3 پست
سلام به همه و عصرتون بخیر امروز رفته بودم مطب دکتر. روبروی مطب یه ترشی فروشی از شعبه های عمه لیلا هست. فروشندش یه آقای جوونی بود گفت شما کسی رو می شناسید برای فروش بیاد اینجا. البته از حقوق و اینا چیزی نپرسیدم. کارت مغازه رو گرفتم اینجا شمارشو میذارم هر کی دوست داشت میتونه تماس بگیر. گفتم شاید یه بنده خدایی محتاج باشه برای کار. محدوده هم استاد حسن بنا هست. مجیدیه شمالی پخش زیتون و ترشی جات عمه لیلا شعبه مجیدیه 02122332169 و 09302011713 به نام شبانی من دیگه هیچی نمیدونم ایشالا هر کی تمایل داشت خودش تماس بگیره البته بهش گفتم آگهی کنید خیلی ها دنبال کارن گفت فردا آگهی میزنم
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
چه جیگریه این نفس خانوم لایکش کردم خدا حفظش کنه ماشالا
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فروش لوازم خرازي و نمدي لطفا با شماره زیر تماس بگیرید: 09904692640 کانال ما: Asarehart_kharrazi@ دنیای نمدی به آساره تغییر نام داده! آساره یعنی ستاره!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728