2737
2739
پسرم 20 ماهشه شبا معمولا خیلی بیدار میشه هر چی هم امتحان کردم بجز سینه نمیگیره و بدانق میشه میخوام از شیر بگیرمش اول شیر شب بعد شیر روز چون به نظرم روز آسونتره شما چیکار کردین؟ چجوری گرفتین ؟
هیچوقت ظاهر زندگی دیگران رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن
اعظم سادات جون چون روزو میتونم یه چیزی بمالم دیگه نخوره بعدم سرگرمش کنم و بجاش خوراکی اینا بدم ولی واقعا شب نمیدونم چیکار کنم خیلی غر میزنه تا دیرتر میشه اصلا رو پا که تکون بدم یا آب بدم و شیشه پستونک نمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیر شب برای دندون بچه خیلی‌ بد هستش،، ساعت ۹ یا ۱۰ شب بهش حسابی‌ شیر بده بد دیگه نده ،،۳ شب اذیت میشی‌ بد انق می‌شه ولی‌ تموم می‌شه،، شیر شب باعث می‌شه بچه صبحونه هم درست نخوره،، من از ۸ ماهگی به پسرم شیر شب ندادم،
آخه امتحان کردم حتی شبایی که سیر هم بوده و شام خورده بازم برا شیر بیدار شده ینی بعد 2-3 شب عادت میکنه و دیگه بیدار نمیشه؟
2740
مامان امیر درست میگه. 2 -3 شب اذیت میکنه بعد درست میشه فقط رو حرفت باش اگه گریه هم کرد نده بعد دیگه خودش میفهمه.
دارد زمان آمدنت دیر می‌شود،    دارد جوان منتظرت پیر می‌شود،   وقتی به نامه ی عملم خیره می شوی،    اشک از دو دیده ی تو سرازیر می‌شود،      کی این دل رمیده ی من هم زهیر وار،       در دام چشم های تو تسخیر می شود،    این کشتی شکسته ی طوفان معصیت،   با ذوق دست های توست که تعمیر می شود،     حس میکنم که پای دلم لحظه‌ی گناه،     با حلقه های زلف تو درگیر می شود،   در قطره های اشک قنوت شب شما ،    عکس ضریح گمشده تکثیر می شود،     تقصیر گریه های غریبانه ی شماست     دنیا غروب جمعه چه دلگیر می شود...                           
مامان امیر جون شما اول روز قطع کردی یا شب؟ میشه بیشتر توضیح بدی هم روز هم شب چیکار کردی؟ بچت وابسته بود یا نه؟ پسر من اصلا وابسته نبود فقط ظهر و شب موقع خواب شیر میدادمش طول شبم زیاد بیدار نمیشد جدیدا خیلی بد شده همش میگه جی جی ،دی دی
بهت نظرم تا روز رو نگیرى نمیشه. چون عادت میکنه و میفهمه نباید بخوره ولى شب تو خواب که نمیفهمه سخته
همسفر در راه ماند.......زندگی سخت است.......لیک در سفر باید بود بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید.
مژی بسر منم همینجور بود الان یه هفته س هنوز بیقراری میکنه ولی خیلیییی بهتر شده فقط باید عزمت رو جزم کنی بنظرم الان خیلی فصل خوبیه برا از شیر گرفتن بعدا شبا بلندتر میشه و سختر میشه واسه بچه ت
ای جان جهان...جان در تن من چکار دارد بی تو....
مژى نمیدونى من چه حالى داشتم. واقعا خودشون میفهمن و همکارى میکنن. نترس. من 8شهریور سروع کردم و ١8 قطع کامل
همسفر در راه ماند.......زندگی سخت است.......لیک در سفر باید بود بایستی تنها رفت صبری باید تا آرامشی زاید.