2737
2734
سلام به همه
5 روزه دقت کردم که دخترم ناخن هاش رو میجوه
اعصابم ریخته به هم خیلی نگرانم سرش بمونه و برای سلامتی اش
هرچی هم تلاش میکنم حواسش رو پرت میکنم بازم تکرار میکنه و حتی اگه چیزی بدم دستش حتی پستونک پرت میکنه و باز با آرامش کامل ناخنش رو با دندوناش میکنه

کسی تجربه مشابهی داره؟
علتش چیه؟ دندون در آوردن، استرس، چی؟؟
چه جوری ترکش بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط باید سرگرمشون کرد .
با سرگرمی های مخصوص سنشون. می خوام براش آلات موسیقی ضربی بخرم که انگشت هاش و اینطوری استفاده کنه . دخترم بسیار شدید به ادوات موسیقی و خصوصا موسیقی ایرانی علاقه نشون داده .

2738
ژیوار جان جنبه ارثی؟؟؟؟
اگه جنبه ارثی باشه یعنی یه جور ناراحتی روحیه؟؟

متاسفانه متاسفانه همین نگرانم میکنه که توی خانواده کسی رو داریم که ناخن بجوه.
.
.
.
.
لاک تلخ بزنم بخوره ضرر نداره؟؟ اون که ضررش بدتره؟
لاکش اینقدر تلخه که نمیتونه بخوره بعدشم داروخانه میده واسه همین که ناخن جویدنو ترک بدیم دیگه من که برای دخترم میزنم تا انگشتشو میکنه تو دهنش میبینه تلخه سریع میاره بیرون اصلا هم ضرر نداره
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
نازنین جون
توی مقاله خوندم .ولی وقتی پیگیری کردم دیدم عمه دخترم تا الان هم که زن بزرگی شده و نوه هم داره ناخن می خوره
ولی الان دیگه باید دقت کنی تا متوجه بشی .مثل اینکه اون موقع ها اینطوری بوده
من هم قلبم وایساده .فعلا که داریم سرگرمش میکنیم .
کارهائی که انگشت هاشو سرگرم کنه.
اره ژیوار جون دقیقا منم کسی که داره ناخن میخوره باید دقت کنی تا متوجه بشی میفهمم چی میگی

شوهرم خیلی ناراحته
شاید ببرمش پیش روان پزشک
این لاک رو هم امتحان میکنم

میترسم میترسم سرش بمونه خدایااااااااا
از چیزی که همیشه متنفر بودم سرم امد

من همیشه از ناخن جویدن متنفر بودم و اصلا این کار آدمها عصبی ام میکرد
نگران نباش . راستشو بخوائی ما مادر و پدر ها خودمونو میبازیم . یه کمی وقتمونو بیشتر براش گذاشتیم . یعنی همه وقتی که توی خونه ایم .دیگه مطبخ تقریبا تعطیل شده . یه مدتی روش کار میکنیم ببینیم چه نتیجه ای میده البته ما هم تصمیم داریم با یه متخصص مطرح کنیم