2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به خواهر شوهر عزیز میبینم مثل من به درد خرید دچار شدی
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
منم برای بله برون از اونجا خرید کردم حسابی خوشگل کن یادت نره من و شما خواهر شوهریم باید ابهت داشته باشیم
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))

مرسی نانا جون.
شیرین جون کلی لباس خوشگل دارم.اما تو بله برون داییم که خیلی مذهبیه میاد.مجبورم لباس پوشیده بپوشم.حالا 2 روز مونده به مهمونی گرفتار خرید شدم.ههههههه
2740
ههههههه انشالله همیشه به خرید منم چون میخواستم پوشیده باشه مثل شما خرید کردم مهم نیست پوشیده باشی مهم اینه که خوب باشی و میشه هر دوش رو با هم داشت خیالت راحت فقط یکم سلیقه میخواد که میدونم شما داری مطمئن باششششششش بعد عروس شما میدرخشی
افرین خواهر شوهر نمونه

خواهر شوهر هم باید خوشگل باششششششه هم ابهت داشته باشه هم مهربون باشه من اینطورم یعنی
2706