2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلومفین براچی استفاده میکردین؟

خداجونم میشه منم لایق بدونی؟🥺🤱خداجونم شکرررت😍😘🤰🏻🤱🏻👨‍👩‍👦خدایا مرسی بحاطر فرشته ای که بهم دادی لیا قشنگمو توی پناه خودت حفظش کن🤩❤😍🤲🏻
2731
چرا شما به دو یا چند قلویی علاقه دارین؟؟

عزیزم ببخشید این سوالت مثه این میمونه که یه نفر که پیتزا دوست نداره، به کسی که پیتزا دوست داره، بگه شما چرا به پیتزا علاقه دارین؟ 

عزیزم ببخشید این سوالت مثه این میمونه که یه نفر که پیتزا دوست نداره، به کسی که پیتزا دوست داره، بگه ...

در کمال احترام هیچ ربطی بهم ندارن عزیزم

بزرگ کردن بچه مقوله ای نیست که با هیچ چیزی قال قیاس باشه

ضمن اینکه من سوالم در جهت رد یا تایید دوقلویی نبود

فقط دوست داشتم ایده ایشون رو بدونم

در کمال احترام هیچ ربطی بهم ندارن عزیزم بزرگ کردن بچه مقوله ای نیست که با هیچ چیزی قال قیاس باشه ض ...

آره منم دوقلو دوست ندارم و میدونم بزرگ کردنش خیلی سخته. 

عزیزم منظورم این بود که خب علاقه دارن دیگه. دوست دارن. علاقه داشتن که دلیل نداره. دست خود آدم نیست. 

در کمال احترام هیچ ربطی بهم ندارن عزیزم بزرگ کردن بچه مقوله ای نیست که با هیچ چیزی قال قیاس باشه ض ...

به نظرم خود بچه ها اجتماعی تر میشن 

من ازون دسته ادمایی هستم ک اگر زایمان کنم و بچم یه قلو باشه امکان اینکه دوباره بخوام باردار بشم خیلی کمه یا حداقل نه زودتر از ده سال 

اگه دو قلو باشن بچه ها باهم بزرگ میشن و اینکه به نظرم ارتباط دائمی دوتا بچه همسن باعث افزایش خلاقیتشونم میشه 

سختیش بارداری هستو چند سال اول ولی به نظرم بعدش یه عمر هم خودت راحتی هم بچه ها

آره منم دوقلو دوست ندارم و میدونم بزرگ کردنش خیلی سخته.  عزیزم منظورم این بود که خب علاقه دارن ...

این موضوع قابل تفسیر هست. مثل دوست داشتن یه غذا یا یه لباس نیست چون داریم در مورد سرنوشت یک یا چند انسان حرف میزنیم. البته که دوقلو شدن یا نشدن با وجود این همه راه  و دارو و ... بازم انتخابی نیست ولی خیلی دوست دارم دیدگاه های موافق  و مخالف در این رابطه رو بدونم

به نظرم خود بچه ها اجتماعی تر میشن  من ازون دسته ادمایی هستم ک اگر زایمان کنم و بچم یه قلو باش ...

نظر خیلی جالبیه عزیزم

مرسی

حالا واقعا بارداریش سخت تر از بارداری یه دونه هست؟

نظر خیلی جالبیه عزیزم مرسی حالا واقعا بارداریش سخت تر از بارداری یه دونه هست؟

نمیدونم تا حالا تجربه نکردم ولی به شدت دلم میخاد دوقلو دار شم

اگه منطقی بخوایم ب قضیه نگاه کنیم خب اره دوتا بچه سخت تر میتونه باشه🥴😁

نمیدونم تا حالا تجربه نکردم ولی به شدت دلم میخاد دوقلو دار شم اگه منطقی بخوایم ب قضیه نگاه کنیم خب ...

منطقی شو نمیدونم

دوست دارم منطق پزشکی شو بدونم

شاید اینطوری باشه که مثلا دوتا جنین و دوتا جفت و دوتا کیسه و مایع آمنیوتیک یعنی اضافه وزن بیشتر و سنگینی و اذیت

ولی خب دیدم که دقلوها گاهی کم وزن تر به دنیا میان از یه دونه

دوست دارم بدونم مبنای علمیش چطوریه

منطقی شو نمیدونم دوست دارم منطق پزشکی شو بدونم شاید اینطوری باشه که مثلا دوتا جنین و دوتا جفت و دو ...

نمیدونم والا ولی اکثرا دیدم خانمایی ک دوقلو باردار هستن بیشتر استراحت مطلقن و مراقبتاشون بیشتره

اره درسته دو قلوها اکثرا کم وزن هستن

و یه چیز دیگه ک هست من به شدت دوست دارم زایمان طبیعی رو تجربه کنم 

ولی اکه بچه هام دوقلو بشن مجبورم سزارین کنم 🥺

2706