2737
2734
ﻣﻨﻜﻪ اﺯ ﭼﻬﺎﺭ ﻣﺎﻫﮕﻲ ﺑﻪ ﭘﻴﺸﻨﻬﺎﺩ ﺩﻛﺘﺮ ﺷﺮﻭﻉ ﻛﺮﺩﻡ.ﭼﻮﻥ ﺩﺧﺘﺮﻡ ﻭﺯﻥ ﻧﻤﻴﮕﺮﻓﺖ.اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻴﻮﻩ و ﺳﻮﭖ ﺭﻭ ﺷﺶ ﻣﺎﻫﮕﻲ ﺩاﺩﻡ. ﻭﻟﻲ ﻓﺮﻧی ﻭﺣﺮﻳﺮﻩ. ﺭﻭ ﭼﻬﺎﺭ ﻣﺎﻫﮕﻲ ﺩاﺩﻡ.
راه که می روم مدام بر می گردم پشت سرم را نگاه می کنم دیوانه نیستم خنجر از پشت خورده ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
رفلاکسی ها از اول 4 ماهگی باید شروع به غذا خوردن بکنند.چون معده شون قوی شه.
دختر منم از اول 4 ماهگی شروع به غذا خوردن کرد.
اول فرنی بعد حریره بادوم.
نازنینم ...تمام هستی من تویی...همه آرزوی من سلامتی توست...
سلام فری جون.قربونت برم یادته که دنبال بارداریو این حرفا بودی و می گفتی باردار نمی شی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خدارو شکر چه زود گذشت و حالا دنبال غذای کمکی هستی.فدات شم. منم از 4 و خورده ای ماهگی شروع کردم وزنش خیلی خوب بود ولی دکتر گفت این خیلی برای غذا سعی می کنه بهش بده.منم بهش دادم و می خورد.
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ