2733
2734
با شلغم بلدین چطوری میشه یه سوپ خوب و خوشمزه درست کرد؟؟
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...
سوپ کدو برای سرماخوردگی خیلی خوبه....سیر هم توش بریزی عالیه
کوله بارم بر دوش سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم..برای براورده شدن حاجاتم صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چطوری درست میشه خوب؟؟؟دستورشو میخوام
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...
2742
پیازو رنده کن توش کمی مرغ هم بریز زرد چوبه و نمک وکمی رب بریز و جو پرک بریز اب بریز

شلغم وهویجو رنده کن بریز توش بزار خوب بپزه اخر سر چندتا قارچو ریز کن بریز توش با کره عالی میشه
دیگه عزیزم سوپ که دستور خاصی نداره شلغم و رنده کن با برنج و پیاز ریز شده و عدس بگذار تو زود پز بعدش سبزی جعفری رو با گدشت قلقلی های پخته شده بهش اضافه کن کمی بپزه و بعد با آبلیمو تازه نوش جان.
2738
من سوپ جو درست میکنم و توش شلغم و پیاز و عدس هم میریزم. هم خوشمزه میشه و هم مقوی

شلغم ها رو مثل سیب زمینی ریز خرد کن. پیاز هم اگه دوست نداری دیده بشه ریز ریز کن وگرنه بعد از پخت اونقدرها به چشم نمیاد
ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
به به چه جوابای خوشمزه ای دادین دوست جونااااااااااام. ممنونم از لطفتون
همون دستوری که نانا جون گفت فقط به موادت کدو حلوایی و سیر هم اضافه کن به اضافه جعفری.ادویه و رب گوجه کم بزن
کوله بارم بر دوش سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم..برای براورده شدن حاجاتم صلوات بفرستید
سوپ که کاری نداره مربی جون. فقط موادش دم دست باشه خیلی سادس...من خودم همیشه سوپ جو درست میکنم عاااااااااالی میشه ولی گفتم این دفعه سوپ شلغم درست کنم برا سرماخوردگی بهتره
2706