2703
2553
عزیزم حالت تهوع ربطی به جنسیت نی نی نداره
بستگی به حالات روحی مادر قبل از اقدام و تغذیه معمولا ماردایی که تهوع ندارند معنیش اینه که بدنشون کمبود هیچ ویتامینی نداره
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی من که دخمله و هیچی از بارداری نفهمیدم تا الان شکر خدا
من که ارزوم بود یه دختر داشته باشم اخه خواهر ندارم دعا کنید سونو اشتباه نگفته باشه
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
2720
تنها عزیز
من اصلا حالت تهوع نداشتم و در کل تمام علائم پسر مثل نازگل جان عاشق شیرینی و بستی هستم ولی نتیجه سونو صد در صد دختررررررررررررررررررررررر راضی باش به رضای خدا هر چی مصلحت است بی خیال حرف همه باش .
"زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد......
من حالت تهوع ندارم از شیرینی بدم میاد دوست دارم بچه ام پسر باشه رفتم سونو هفته 15 گفت معلوم نمیشه من ازش خواستم بیشتر دقت کنه گفت احتمالا دختره خدا کنه اشتباه باشه سونوی ساده رفتم سونوشم زیاد خوب نبود
2714
جنسیت با ویار ربطی نداره
من دو نفر رو دیدم با ویار مشابه ولی یکی پسر دنیا اورده یکی دختر

البته میتونید به ویار خاله مادر خواهر دقت کنی هر جوری اونا بودن شاید شما هم مثل اونا باشید

جنسیت مهم نیست اصل تربیت فرزنده
ای بابا من بچه دومم الان

روی پرستو اصلا ویار نداشتم و اصلا حالت تهوع نداشتم

ولی الان حالت تهوع دارم و کلا طبعم فرق میکنه

اصلا هیچ بارداری رو نمیشه با بارداری دیگه مقایسه کرد حتی بارداریهای قبلی خودت و نمیتونی استناد کنی.
*** عباس عشق مامان 6 اسفند 91 دیده به جهان گشود ***
من بچم پسره ولی با این که 7 ماهمه هنوز حالت تهوع دارم و استفراغ میکنم!به جنسیت ربطی نداره!ولی من شنیدم به سن مادر ربط داره!هرچی جوون تر باشه ویارش شدیدتره!من خودم 23 سالمه!دکترم میگه اگه حاملگی بعدیتو بذاری واسه 30 و اینا ویارت خیلی کمتره!
گل پسرم تاج سرم عکس کاربری امیرسپنتمان پسمل منه
خواهرای من هردو شون تمام علایمی رو که مادرای پسر دار داشتن رو داشتن اما هردو هم دخملی باردار بودن
از نظر ویار حالت شکم حال روحی ظاهر .....
آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند**بگذار بمانند به خماری که ز ما هیچ ندانند
من خیلی ویار دارم. از بوی همه غذاها بدم نیاد . بدجوری ترشی و شوری می خوام. شیرینی اصلا نمی خورم. اب یخ و خود یخ رو زیاد می خورم اما عطشم ازبین نمیره.تمام روز حالت تهوع دارم. زیر دلمم درد می کنه. از الان که سه ماهمه شکمم اومده بالا. پوستمم خراب شده. نسل امید گفت احتمالا دختره. نظر شما چیه دوستان ؟؟؟؟
2706