2733
2739
همه میگن چون ترشی دوست داری دختره. من سر پسرم خیلی گرم و داغ بودم اونقدر که روزهای برفی در و پنجره ه ...

وا چه ربطی به سرماخوردگی داره منم به شدت سه ماه اول آتیشی بودم ماهامو میچسبوندم به پنکه هرکی بهم دست میزد میگفت تب داری ولی الان ۵ ماهه ام سرما خوردم دکتر گفت به خاطر اینه که خربزه خوردم دچار حساسیت شدم. جنسیتمم هنوز معلوم نیس

زن عمو من بچه اولش پسر بود اصلا ویار نداشت بچه رو چشم پسر شد ولی اونو وحشتناک ویار داشت همش میرفت اورژانس بستریش میکردن.خودمم اصلا ویار  نداشتم بچه م دختره.الان تازه اقدام کردم به بارداری دوست دارم ویار داشته باشم تا یکم لاغر بشم چون این چند ماه آخر و اصلا رعایت نمیکردم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
منم مثل شما هستم بچتون جنسیتش چی شد

سلام عزیز متاسفانه بارداری ناموفقی داشتم و در هفته ۱۵ کورتاژ شدم و جنسیتش احتمال دادن پسر باشه چون رشدش در هفته ۱۱ متوقف شده بود 

بعضیا خودشونو چنان میگیرن فکر میکنن چخبره خواهر من چاه دسشویی ما هم گاهی وقتا میگیره 😐گفتم بدونی 🤚😐
من خیلی ویار دارم. از بوی همه غذاها بدم نیاد . بدجوری ترشی و شوری می خوام. شیرینی اصلا نمی خورم. اب ...

منم علايمم مثل شماست عطش دارم و بستني يخي و پوستم پوست پوست شده صورتم جوش زده و از همه چيز بوي بدي نياد بخصوص يخچال و لي من ميخورم بعضا روزي از صبح كم اشتها ميشم 

سلام دوستان خوب هستین من هفده هفته و سه روز باردارم میشه تشخیص بدین بچه من چیه اخه من هم ترشی دوس دارم هم شوری هم تلخی هم شیرینی در کل هر چی باشه میخورم از خونواده دورم خودم غذا درست میکنم خودمم دستپختم هر چی باشه میخورم انگار باردار نیستم سینه راستم خیلی بزرگ تر از سینه چپم هست ...هر کی تو اقوام از بقیه رو میتونسته تشخیص بده از منو نمیتونه میگه اخه تو کار میکنی جنب و جوش داری خوابم داری خوراکی و غذا هم هرچی جلوت باشه میخوری از بو هیچی هم بدت نمیاد پاهامم یه وقتایی سرد یه وقتایی گرم یه وقتایی اونقدر سرد که پتو میدم روم منطقه گرمسیرم هستم یه وقتایی هم اونقدر گرمم میشه که دیگه میخام خفه بشم ...یکی از علائمم شبیه پسر یکی دختر اصلا نمیتونم تشخیص بدم بچم چیه اشتهامم باز شده حالت تهوع هم اصلا و ابدا هیچی ندارم کلا تا سه ماه هیچکس ندونست من باردارم چون عادی بودم زرنگ بودم  اگه کسی اینجوری بوده بگه که بچش چی بوده برام مهم نی چی هست فقط خدا کنه صالح و سالم باشه هر چی میخاد باشه بی عیب و نقص باشه دختر پسریش فرق نداره دوتاش عشقن یکی نعمت یکی حکمت خداست 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2740

۲۰ سالمه بچه اولم هست لطفا نظراتتونو بدین بخونم برام جالبن ممنون میشم 😊 ببخشید سرتونم درد آوردم 😂

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
سلام جنسیت جنین چیه گلم

پسر عزیزم 

منم دقیقا مثل شمام جنسیت شما مشخص شده

سلام بله عزیزم پسره گلم 

به دنیا اومده ۳۵ روزشه 😊 

2706