2733
2739
مامان من سر داداشم ویارش یخ بود انقد یخ خورد دندوناش خراب شد ولی داداشم انقد سفید وناز شده بود که حد نداشت
من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام. من سر بارداری اولم ویارم شدید بود تا اخربارداری اونقدر شدیذ که اخراش بخاطر فشاری که روی جنین می اومد خون بالا می‌آوردم. و پسر بود. حالا بارداری دوم فقط ویار صبحگاهی دارم و البته حالت تهوع دارم اما بالا نمیارم. هنوز نمیدونم جنسیتش چیه. ولی سر پسرم عاشق شیرینی بود کیلو کیلو شیرینی و بستنی میخووردم اما حالا لواشک و ترشیجات میخورم و خیلی احساس بهتری دارم. وقتی میخورم احساس ویار ندارم
چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن
همه میگن چون ترشی دوست داری دختره. من سر پسرم خیلی گرم و داغ بودم اونقدر که روزهای برفی در و پنجره ها رو باز میکردم و بخاری رو خاموش میکردم بعد میرفتم کنار پنجره می نشستم اما هرچی باد سرد می‌اومد بازم کم بود. حرارت بدنم بالا بود در حدی که با بارش برف هم خنک نمی شدم. و بخاطر احساس گرما هیچ وقت لباس ضخیم نمیتونستم بپوشم تموم زمستون با یک مانتوی خیلی نازک که خنک باشه بیرون میرفتم. ولی بازم گرمم بود و هیچ وقت توی بارداری اولم سرما نخوردم. سر بارداری اولم دیدم هرکی دختر بارداره سرما هم داره یا سرما خورده. اگر شما سرما خوردین یا سرماخوردگی دارین نود درصد دختره
همه میگن چون ترشی دوست داری دختره. من سر پسرم خیلی گرم و داغ بودم اونقدر که روزهای برفی در و پنجره ها رو باز میکردم و بخاری رو خاموش میکردم بعد میرفتم کنار پنجره می نشستم اما هرچی باد سرد می‌اومد بازم کم بود. حرارت بدنم بالا بود در حدی که با بارش برف هم خنک نمی شدم. و بخاطر احساس گرما هیچ وقت لباس ضخیم نمیتونستم بپوشم تموم زمستون با یک مانتوی خیلی نازک که خنک باشه بیرون میرفتم. ولی بازم گرمم بود و هیچ وقت توی بارداری اولم سرما نخوردم. سر بارداری اولم دیدم هرکی دختر بارداره سرما هم داره یا سرما خورده. اگر شما سرما خوردین یا سرماخوردگی دارین نود درصد دختره

سلام،من ٢٣سالمه و الان هفته ٨بارداري ام..كمي حالت تهوع دارم كه خيلي اذيت كننده نيس،تمايلم بيشتر به ترشي جات و شوري جاته،از ميوه ها به استثناي انار و گوجه سبز و البالو بدم مياد،عاشق پنير وماست ترش و پروتيينم،حالت خواب الودگي و گاهي سردرد دارم.بدنم نسبت به قبل حاملگيم خيلي گرم ترشده و بيشتراوقات گرممه،همين طور رويش موهاي صورت و بدنم دوبرابر شده..انگشتر طلا رو روي شكمم گرفتيم دايره دايره چرخيد..به نظر شما بچه من قطعا پسره؟

2738
من خیلی ویار دارم. از بوی همه غذاها بدم نیاد . بدجوری ترشی و شوری می خوام. شیرینی اصلا نمی خورم. اب ...

من همه چیم مثل شماس بجز ویار یخ

تهوع من خیلی بدجوره و توی تموم لحظات شبانه روزیم هستش

چهارشنبه میرم سونو

اتفاقا خیلیم علاعم ربط داره اینو تجربه ثابت کرده توهرصدتا زن ک بچشون پسره ۸۰تاشون تهوع ندارن وحولشون خوبه اون بیستام دیگ جز افراد نادرن..واسه دخترم همینطوره..من هرچی تاپیک خوندم اکثرا ک بچشون پسره عین همیم حتی چیزایی ک دلشون میخواد ۸۰درصدشبیه همه..

خدای ما خدای زنده است.مرده پرست نباشیم👌
من خیار و پرتقال زیاد میخورم حالت تهوع هم ندارم به چوپ شور و بستنیم علاقه دارم بچم چیه؟

منم اوایل بارداری پرتقال زیاددوس داشتم مخصوصا اگ ترش میبود..بچمم پسره

من خیار و پرتقال زیاد میخورم حالت تهوع هم ندارم به چوپ شور و بستنیم علاقه دارم بچم چیه؟

حالت تهوع هم نداشتم عاشق دوغ پنیرپفک

2706