2703
2553
اخه همیشه پریودام نا منظمنه باید 30 ابان میشدم الان 9 اذره! میشه فردا یه قرص اورژانسی بخورم ؟چون اگه بخورم 2-3 روز بعد خونریزی میفتم حداقل باز میشه راهش!
یه روزی. یه جایی. یه کسی. یه جوری. یه چیزی.... صبر داشته باش!
سلام مگه قرص اورژانسی بخوری پریود میشی اخه من بعداز اتمام پریودیم نزدیکی داشتم جلوگیری نکردم شبش 2تا قرص اورژانسی خوردم بعد از یه هفته دوبار پریود شدم 2روزه دیگه وقت متخصص دارم خیلی ترسیدم یعنی به خاطر قرصا دوباره پریود شدم اخه قبلا هم خوردم پریود نمیشدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه نا منظمه که دیگه باید عادت کرده باشی به روالش چرا الکی قرص بخوری؟
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
2720
نامزد دارم از وقتی من یادم میاد پریودام نامنظم بوده الانم که نامزد دارم همینجوره از عید به اینور سابقه 1ماه نشدن دارم هر 2-3 ماه 1ماه نمیشم! الانم 1ماهه نشدم عادت دارم سونو دادم کیست داشتم خوب شدم هیچ موردی نیست نمیدونم از چیه یه 5کیلویی اضافه وزن دارم فک میکردم از اونه اما هرموقع رژیم میگیرم یا ورزش میکنم برای لاغری 2ماه پریود نمیشم!!!!!!!!!!!!!! الانم مهم نیست هرموقع بشه اما هفته دیگه مهمونی دعوتم نمیخوام اونموقع پریود باشم میخوام تو این هفته بشم و اینکه یکم شکمم و سینه هام بزرگ شده! معمولا با خوردن اورژانسی بعد 3-4 روز پری میشیم دیگه...
نامزد دارم از وقتی من یادم میاد پریودام نامنظم بوده الانم که نامزد دارم همینجوره از عید به اینور سابقه 1ماه نشدن دارم هر 2-3 ماه 1ماه نمیشم! الانم 1ماهه نشدم عادت دارم سونو دادم کیست داشتم خوب شدم هیچ موردی نیست نمیدونم از چیه یه 5کیلویی اضافه وزن دارم فک میکردم از اونه اما هرموقع رژیم میگیرم یا ورزش میکنم برای لاغری 2ماه پریود نمیشم!!!!!!!!!!!!!! الانم مهم نیست هرموقع بشه اما هفته دیگه مهمونی دعوتم نمیخوام اونموقع پریود باشم میخوام تو این هفته بشم و اینکه یکم شکمم و سینه هام بزرگ شده! معمولا با خوردن اورژانسی بعد 3-4 روز پری میشیم دیگه...
قرص اورژانسی خوب نیست زیاد و الکی مصرف بشه. داروهای گیاهی رو امتحان کن.
دلــگیـــر مباش . دلت که گیـر باشد ، رهـــــا نمی شوی ! خـداونـد ، بنده گــانِ خود را ، با آنچه به آن « دل » بســته اند می آزمــاید !!
2714
نه بابا بارداری کجا بوده من میگم اون قرصا چون کارش اینه که به خونریزی بندازه میگم اگه فک میکنین ضرر زیادی نداره فردا بخورم که به بهانش پریود شم
داروگیاهی بهم تخم شوید داد دارم میخورم بی فایده اس یه پودرم داده نمیدونم چیه گفته بریز تو شیر بذار شب تا صبح بمونه صبح بخور اما ترسیدم چون نمیدونم چیه!
2706