2733
2734
عنوان

کیا بیمار کرونایی داشتن ضعف شدید بیحالی شدید بعد سه هفته طبیعیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 36 پست
سی تی اسکن دادین ؟تب اینا نداره ؟چند روز شده تا الان که کرونا داره ؟

اره گلم سیتی داده بیست درصد درگیر بود تبش کمتر شده الحمدلله الان روز ۱۷ هست اما بیحالیش زیاده

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
اره گلم سیتی داده بیست درصد درگیر بود تبش کمتر شده الحمدلله الان روز ۱۷ هست اما بیحالیش زیاده

مامان منم خیلی بی حال و بی اشتها بزای بی اشتهایش نمیدونم چیکار کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان یعنی هنوز تب داره رو چنده ؟روز چندم سی تی دادین ؟

تبش رو اندازه نگرفتم اخه تب سنج ندارم . ببین اگه خشکبار میخوره براش بادام ببر شوهر من خیلی بی اشتهاس کمی سوپ رقیق میخوره اما خشکبار میتونه بخوره بادام براش میگیرم 

میوه مثل شلیل هلو اینام خوبه ابداره انبه هم میگن خیلی قویه اگر میتونه بخوره حتما براش ببر 

ویتامین سی میگن روزی دو هزار یا سه هزار واحد بگیره اگه میتونی خارجی براش بخر ببر 

کلا این کرونا خیلی بده بدن ادمو ضعیف میکنه شوهرم یه هفته پیش سیتی داد چون ریه ش زخم شده بود دکتر گفت خیلی خطرناکه سریع باید رمدسیور بگیره 

2731
شوهر منم روز هجده بیماریشه اکسیژنش ۹۴ ایناس خیلی بیحاله و کم اشتهاس  ۵ دوز رمدسیویر زده کلی تق ...

یکم از روند درمان شوهرت میگی کی تونست سرپا بشه

کی تونست به زندگی عادی برگرده

تروخدا بگو حالم بده😭

The trouble is you think you have timeBuddha
یکم از روند درمان شوهرت میگی کی تونست سرپا بشه کی تونست به زندگی عادی برگرده تروخدا بگو حالم بده😭

گلم من از روز دهم بهتر شدم شوهرم از روز بیستو دو اینا ‌. چون اون شدیدتر بود 

اما تقریبا چهل روز طول کشید که کاملا اوکی بشه