2726
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 791532 بازدید | 14191 پست
بچه ها من کلا نمی تونم رعایت غذایی کنم. برام سخته. سر شیر دهی هم دخترم به همه چی حساسیت داشت، خیلی سختی کشیدم، الان نمی تونم دیگه.ولی اینم بگم که من کمبود شدید ویتامین دی داشتم که از پارسال مرتب دارم می خورم ویتامین دی هر ماه یکی، ب کمپلکس هم برا خستگی و اعصابم می خورم. فیبروم من هم داره کوچیک تر میشه، خدا کنه همینجوری ادامه داشته باشه. خونریزی بین پریودام دیگه ندارم، بعد نزدیکی هم ندارم، فقط این ترشحات لعنتی رو هنوز دارم. نمی دونم از چیه؟ از قبل عمل داشتم البته، ماه هاست، بعد عمل هم کلی انتی بیوتیک خوردم ولی خوب نشد. نمی دونم به فیبرومم ربط داره یا نه. 2 هفته بعد وقت دکتر دارم، ازش می خوام که یه دکتر زنان معرفی کنه .دوستان رشد مجدد فیبروم قطعی نیست، برا بعضیا اتفاق میوفته برا بعضیا نه. استرس نداشته باشین و فکرای خوب خوب بکنین

هستی جون، ترشحات که طبیغیه و باید باشه تا محیط تناسلی سالم بمونه اما اگه رنگش یا بوش غیر عادی باشه باید درمان کنی. من بعد از عمل ترشحاتم خیلی کمتر از قبل شده. به نظرم ربط داره به فیبروم

هستی جون خیییلی خوشحالم که فیبرومت داره کوچیک میشه کاملا باهات موافقم بزرگ شدن فیبروم برای افراد کمی اتفاق میفته کنترل وزن روی میزان ترشح هورمونا خیلی تأثیر داره ما که جراحی میکنیم باید حواسمون به وزن و خوراکیها باشه اونا که مضرن کمتر بخوریم منم ماکارونی و لازانیبا و پیتزا  و قهوه رو شنیدم که ضرر داره خیلی کمتر میبخورم هر چند ماهی یه بار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرشته جون پس ماکارانی کمتر بخورم؟ قهوه که اصلا دوست ندارم. پیتزا هم ماهی یکبار شایدم کمتر پیش بیاد بخورم اما من مشکلی که دارم اینه که چربی خونم به صورت ارثی بالاست و همینطور تری گلیسیریدم اما تو دوره اوج مریضیم هم چربی هم گلیسیریدم اومد پایین که علتش خیلی زیاد لاغر شدن بود. الان وزنم هم کمتر از حد نرماله اما خب کم کم داره بهتر میشه. هر توصیه ای بهتون کردن، به منم بگید لطفا. با تشکر  

آره مری جون

ماکارانی ،پاستا، پنیرپیتزا  اینا همش ضرره

بجاش غذاهای دریایی هفته ای یبار بخور

همه عادتهای بد غذایی که من داشتم بعلاوه استرس شدید مصرف قرصهای هورمونی ،پودر چاقی و ... روزی یدونه تخم مرغ و موز میخوردم واسه چاقی

بعدم انواع عرقیجات مثل رازیانه  درست یکسال بعد متوجه فیبروم کوچیک شدم که الان انقد گنده شد🙁

تا قبلش ورزش میرفتم  سونوم سالم بود

اینا تجربیات منه 

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
2728

واسه جوش صورت بهم یه قرص داد گفت تنظیم هورمونت بهم میخوره کنارشLDبخور

خیلی دوران بدی بود

اون جوشها واقعا کاری بکارم نداشت

بعدم اون پودر چاقی که عوارض بهم خوردن تعادل هورمونی بود

تخم مرغ محلی اشکال نداره

ماشینی خوب نیس

ممول فكر كنم منو شما جراحيمون تقريبا باهمه 😁😁بيا قوت قلب هم باشيم

من به هردوتون قوت قلب می دم. نگران نباشین فقط

سوال منم هست که چه ورزشی خوبه؟ الان میشه ورزش کرد یا باید شش ماه صبر کنم تا جوش بخوره کامل؟؟؟

ممول جون واقعا تا وقتی ورزش میکردی اثری از فیبروم نبود؟ اگه اینقدر موثره منم ورزشمو جدیتر دنبال کنم ...

واقعا عزیزم جدی میگم شاید اونقد ریز و غیر فعال بود که سونو نشون نمیداد

شاید سالی یبار فست فوود نمیخوردم خیلی رعایت میکردم شیرینی فقط عید به عید... متاسفانه چون تصمیم چاقی هم داشتم همه چی خراب شد

البته بچه ها دکتر گوگل گفت این فیبروم از نوزادی تو رحمت بوده الان رشد کرده فعال شده ... من بهش گفتم فکر میکنم چون این چندسال اخر خیلی بد زندگی کردم خودشو نشون داده

مری جون الان که باید جوش بخوره

بعدش ورزشهای سنگین نکنی یوقت

مثلا کوه وطناب زدن و ... اینا بنظرم ضرر داره 

پیاده روی خیلی خوبه 

از دکترت پرسیدی راه بری بهتره یا نه؟ چون تو فامیلمون یکی لاپاراسکوپی کرده بود دکترش گفت بعد یه ماه میتونی نرمش کنی  البته بستگی بعمل داره

ممول جون دکتر گوگل همین جمله رو به منم گفت. منم خیلی بد زندگی کردم این چند سال اخیر. ساعت کار طولانی، کار نشسته، غذای بد، کم آب خوردن، نوار بهداشتی های پلاستیکی مشبک، شلوارهای خیلی تنگ و ...

خودم بهش خیلی فکر می کنم و می بینم بازم خدا رحم کرد بهم که رحمم سالم مونده

خدایا شکرت

2706