2733
2734
عنوان

کیا فیبروم بزرگ داشتن و پیش کدوم دکتر رفتن .بیاین اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 795607 بازدید | 14252 پست
آخرین پریودم کی بوده؟ من خونریزی نداشتم تا 4شنبه که رفتم دکتر زنان با دست معاینه کرد بعدش دوباره یک لخته آومد با لک.. فک کنم به خاطر معاینه اینطور شد. حالا منتظرم خوب بشه. استرس نداشته باش.

سلام. دیروز شدم ولی انقدر ترسیدم که رنگم سفید شد. دست هودم نیس. مثل کابوس شده برام. 

بچه ها یک دکتر قدیمی به من گفت هرروز 5تا میگو کبابی بخور تا فیبروم عود گونه.... اگر بتوانید  عمل کنید خیلی خوبه.

من حساسیت دارم به میگو. ملوس جاان دوباره غم و غصه اومده سراغم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دیگه

بعد از عمل فیبروم، کی باید بریم سوتو گرافی؟؟؟من ۴۷ روز پیش عمل کردم. کی باید برم سوتو؟ البته رفتم دکتر گوگل برام نوشت چون نیستش و داره میره خارج. منم که کلا آدم استرسی ای هستم

2731
دکتر گوگل بمن گفت دیگه در نمیاد انشالا... همین حرفش امیدوارم کردانشالا دیگه اثری ازش نیس مری جون

به منم گفت. گفت واسه چی در بیاد؟ گفت همه حتی ریز ریزا رو درآوردم ولی چه کار کنم، دست خودم نیس، ممول جون من یک سال و نیم عذاب کشیدم. خونه نشین شدم. درد کشیدم. خونریزیم طوری بود که شبا نمی خوابیدم و بیرون نمیشد برم. حالا چشمم ترسیده بخدا ولی شماها رو دارم که دلم بهتون گرمه

به خدا توکل کن مری جون تجربه داره که گفته دیگه در نمیاد

بمن گفت تو عمل باز رحمو لمس میکنیم اگه ریز هم باشه زیر انگشت بیاد متوجه بشیم

انشالا خیر باشه

مرحله بعد ازدواج و  مامان شدن بحق این ماه عزیز

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
2740
به خدا توکل کن مری جون تجربه داره که گفته دیگه در نمیادبمن گفت تو عمل باز رحمو لمس میکنیم اگه ریز هم باشه زیر انگشت بیاد متوجه بشیمانشالا خیر باشهمرحله بعد ازدواج و  مامان شدن بحق این ماه عزیز

منم با عمل باز موافق ترم.چون لاپراسکوپی دید دکتر محدوده.خلاصه 5تا میگو کبابی صبح ناشتا یا شب قبل از خواب یادتون نره.

به منم گفت. گفت واسه چی در بیاد؟ گفت همه حتی ریز ریزا رو درآوردم ولی چه کار کنم، دست خودم نیس، ممول جون من یک سال و نیم عذاب کشیدم. خونه نشین شدم. درد کشیدم. خونریزیم طوری بود که شبا نمی خوابیدم و بیرون نمیشد برم. حالا چشمم ترسیده بخدا ولی شماها رو دارم که دلم بهتون گرمه

عزیزم سعی کن روزی ده دقیقه رو بدنت بخصوص رحمت تمرکز کنی و یاد چیزهای خوبی که داری بیوفتی و از بدنت بخاه که با بیماری مبارزه کنه و قوی بشه.

ویتامین B هم بخور ماکارونی نخور.

ماکارانی و پاستا منم نقل قول از دکتر اصفجاه شنیدم 

سخنرانی دکترخداداوی شنیده بودم جداره روده مشکل ایجاد میکنه مانع جذب ویتامین ب میشه

که کمبودش باعث بیماری رحم میشه.

شیرینی قنادی که براقه و پنیر پیتزا هم بشدت ضرر داره

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
ماکارانی و پاستا منم نقل قول از دکتر اصفجاه شنیدم سخنرانی دکترخداداوی شنیده بودم جداره روده مشکل ایجاد میکنه مانع جذب ویتامین ب میشهکه کمبودش باعث بیماری رحم میشه.شیرینی قنادی که براقه و پنیر پیتزا هم بشدت ضرر داره

چه جالب. حواسم رو جمع می کنم از این به بعد

بچه ها من کلا نمی تونم رعایت غذایی کنم. برام سخته. سر شیر دهی هم دخترم به همه چی حساسیت داشت، خیلی سختی کشیدم، الان نمی تونم دیگه.

ولی اینم بگم که من کمبود شدید ویتامین دی داشتم که از پارسال مرتب دارم می خورم ویتامین دی هر ماه یکی، 

ب کمپلکس هم برا خستگی و اعصابم می خورم. 

فیبروم من هم داره کوچیک تر میشه، خدا کنه همینجوری ادامه داشته باشه. خونریزی بین پریودام دیگه ندارم، بعد نزدیکی هم ندارم، فقط این ترشحات لعنتی رو هنوز دارم. نمی دونم از چیه؟ از قبل عمل داشتم البته، ماه هاست، بعد عمل هم کلی انتی بیوتیک خوردم ولی خوب نشد. نمی دونم به فیبرومم ربط داره یا نه. 2 هفته بعد وقت دکتر دارم، ازش می خوام که یه دکتر زنان معرفی کنه .

دوستان رشد مجدد فیبروم قطعی نیست، برا بعضیا اتفاق میوفته برا بعضیا نه. استرس نداشته باشین و فکرای خوب خوب بکنین

2706