2733
2734
عنوان

ریشه کن شدن شپش

2812 بازدید | 24 پست

من دو تا دختر دارم قبلا هم شپش گرفته بودن که خیلی سخت بود از بین بردنشون انواع شامپو و روغن و داروهای گیاهی رو استفاده کردم  تو همه موارد شپش از بین میره ولی پروسه ش طولانیه و باید همه ملحفه ها و روبالشتیا رو میشستپ و اتو میکردم ولی چند وقت پیش رو شیشه یه آرایشگاه مردانه دیدم نوشته (از بین بردن شپش تضمینی و در صورت عدم رضایت کل وجه برگردانده میشود) همین چند وقت پیش دوباره سر دخترم شپش گرفت و رفتم اون آرایشگاه یه قطره روغن  کوچیک گیاهی  داد به اسم کیمیا  چند قطره زدم به سر دخترم موقع خواب و یه ملحفه سفید زیرش پهن کردم که بخوابه

صبح که بیدار شد شپش ها رو ملحفه مرده بودن و رشک ها هم دیگه از بین رفته بودن 

من بجنوردم و قطره هم ۸۵ هزار خریدم نمیدونم شهر شما داره یا نه و قیمتش بقیه جاها چنده  فقط خواستم تجربه مو بگم

واسه ازبردن شپش فقط فقط اکسیدان خوبه عاالیه من خودم شپش گرفته بودم همه کار کردم نرفت موهامو کوتاه کردم کلی شامپو گرون گرون گرفتم اما نرفت.. تا اینکه یکی بهم گفت اکسیدان بزن دوبار که زدم کلا از شر شپش راحت شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
یکی از فامیلای ما هم شپش گرفته بود بچه هاش ، اونم یه چی گرفت گفت چندقطره زدم رو سه نقطه از سرش بعدش ...

احتمالا از همین بوده خیلی راحت بود فقط باید به چهار قسمت سر سه قطره روغن بزنیم

2706