2733
2734
عنوان

بریم بله برون دختر جاریم

793 بازدید | 23 پست
امشب جاریم دعوت کرده بله برون دخترش اگه نریم بد نیست
وقتی در زندگی به در بسته ای رسیدی نگران نباشید؛ چون اگر قرار بود آن در باز نشود به جایش دیوار می ساختند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه ما جمعه از اونجا اومدیم شهرستانن 150 کیلومتر فاصله دارن اتفاقا شوهرم میگه نریم
وقتی در زندگی به در بسته ای رسیدی نگران نباشید؛ چون اگر قرار بود آن در باز نشود به جایش دیوار می ساختند.....
به نظرم اگه جاده خرابه و رفتنتون خطرناکه نرو،و زنگ بزنید و عذرخواهی کنید در غیر اینصورت اگه مشکل مرخصی گرفتن ندارین ،برین بهتره چون من خودم 800 کیلومتر از خانواده ام دورم و توی ولیمه کربلای مامامن و بابام بخاطر جاده نرفتم چون خطرناک بود و کسی هم ناراحت نشد
گناه داره دختر هم حتما دوست داره تنها عموش تو بله برونش باشه خو برید بهتره .مگه بچه برادرشون چندبار جلسه بله برون دارن
یواش یواش داریم از شرایط بخور نمیر به شرایط نخور،بمیر تغیر وضعیت میدیم! باشد که رستگار شویم...
منم همینو میگم بریم بهتر بحونه دستشون نمیدیم شوهرم میگه من ساعت 7 میام از سرکار مراسم ساعت نه نمیدونم چکار کنم