2737
2734
عنوان

شکستگی آرنج کودک توروخدا بیاین

4482 بازدید | 31 پست

سلام پسرم سه ماه پیش آرنجش در رفت و بالاتر آرنج شکست و عمل کرد یک ماهه که گچش رو باز کرده میبرمش فیزیوتراپی ولی هنوز کامل نمیتونه دستشو صاف و خم کنه چون صاف نمیشه کجه یه کم دستش خیلی میترسم خدایی نکرده خوب نشه کسی اینجا بوده که این شرایط رو داشته باشه

خدایا بخاطر همه نعمت هایی که بهم دادی شکرت

پسر منم ۵ سالش بود ارنجش شکست و گچ گرفتن و ۷وب شد جلساتشو کامل ببر اگه خوب نشد باز باید ببریش عکس بگیرن نگران نباش مدت زیادی توی گچ بوده خوب میشه 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

عزیز میشه ایشالله چرا نه

بچه منم انگشتش قطع شد پیوند زدن.دکتر گفت چون بچست سریع بر میگرده همونم شد قشنگ تکون میده

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من ران پاش شکست 

گچ باز کردیم دکتر گفت از سه هفته تا سه ماه طول میکشه راه بره .پسر منم پاش کج میگیره.بازهم بهتره با دکتر خوب مشورت کنی 

واینکه شنیدم باید ببریمشون کاردرمانی .من هنوز تحقیق نکردم ولی تو فکرش هستم

وخدا نابترین لیلی دنیای من است .
2731

آها یادم رفت بگم با روغن زیتون اصل یا روغن بادوم تلخ ماساژش بده گرم نگهش دار و مومیایی عربی اصل گیر بیار و با اون براش ضماد درست کن و بکش روش 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
پسر منم ۵ سالش بود ارنجش شکست و گچ گرفتن و ۷وب شد جلساتشو کامل ببر اگه خوب نشد باز باید ببریش عکس بگ ...

عزیزم چقدر طول کشید تا خوب شد

عزیزم انشاالله مشکلی نباشه زودتر خوب بشه اما حتما چند تا دکتر حاذق برو، پسرعموی من بچگی همینطور دستش شکست بد جا انداختن گچ گرفتن چند مرتبه بعدش جراحی کرد ولی گفتن دکتر اولی خوب انجام نداده، الان میان ساله دستش نمیتونه بالا ببره زاویه دار نگه می داره مثل کسی که آتل بسته

2740
پسر منم ۵ سالش بود ارنجش شکست و گچ گرفتن و ۷وب شد جلساتشو کامل ببر اگه خوب نشد باز باید ببریش عکس بگ ...

شما چقدر طول کشید از موقعی که فیزیوتراپی میرفت؟ الان هیچ مشکلی نداره؟ 

عزیزم چقدر طول کشید تا خوب شد

سه هفته شد دکترش گفت اگه بعد از یکماه خوب نشد حرکاتش دوباره بیارش

سه هفته شد دکترش گفت اگه بعد از یکماه خوب نشد حرکاتش دوباره بیارش

پسر من الان یک ماه هست میره فیزیو پیشرفت داشته اما کامل خوب نشده خیلی نگرانم 

شما چیکار کردین که اینقد زود خوب شد

شما چقدر طول کشید از موقعی که فیزیوتراپی میرفت؟ الان هیچ مشکلی نداره؟ 

اصلا هیچ مشکلی نداره الان عادی عادیه خیلی هم ورجه وورجه میکنه تو باشگاه رو بارفیکس همیشه یه استرسی تو وجودمه ولی نگران نباش بچه زود خوب میشه

پسر من الان یک ماه هست میره فیزیو پیشرفت داشته اما کامل خوب نشده خیلی نگرانم  شما چیکار کردین ...

کار خاصی نکردم ورزشی که دکتر داد رو انجام میدادم و با روغن ماساژش دادم همین همین که پیشرفت داشته یعنی خیلی خوبه ادامه بده شاید پسر شما مدت بیشتری توی گچ بوده 

اصلا هیچ مشکلی نداره الان عادی عادیه خیلی هم ورجه وورجه میکنه تو باشگاه رو بارفیکس همیشه یه استرسی ت ...

پسر من ورزشاشو تو خونه انجام نمیده لج بازه هرچی تو فیزیوتراپی باهاش کارمیکنن

کار خاصی نکردم ورزشی که دکتر داد رو انجام میدادم و با روغن ماساژش دادم همین همین که پیشرفت داشته یعن ...

واسه شما چه مدت تو گچ بوده

پسر من 45 روز بوده

2706