2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بستگی داره باید ببینند ریه ات درگیره یا نه 

عزیزم میشه اسم داروهاتونو بگین همسره منم دکتر رفته ولی گیر داده ببینه به بقیه چه داروهایی دادن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
عزیزم میشه اسم داروهاتونو بگین همسره منم دکتر رفته ولی گیر داده ببینه به بقیه چه داروهایی دادن

به همسر من یه شربت تقویتی ،قرص ویتامین دی، دو تا دار واسه گلودرد، ویتامین ث، کلا بیشتر چیزایی تقویتی. 

من نگرفتم همسرم گرفته از همون روزه اولم علائمش شروع شد تب بدن درد لرز سرفه

تب بیشتر از سه روز خطرناکه 

ما رفتیم برای همسرم فاویپیراویر داد اما تبش قطع نشد و اکسیژن خونش اومد زیر نود روز هفتم

دوباره رفتیم و رمدسیویر گرفتیم.

تب و اکسیژن رو دایم چک کنید

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
ما سه نفرمون سه مدل داروی مختلف گرفتیم بستگی داره به میران درگیری ریه و اینکه چه مشکلی داشتیم.

تا جاییکه یادتونه میشه اسم دارو هارو بگین و علائمتون همسرم کرونا گرفته میخواد ببینه به بقیه چی تجویز می کنن

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
تا جاییکه یادتونه میشه اسم دارو هارو بگین و علائمتون همسرم کرونا گرفته میخواد ببینه به بقیه چی تجویز ...

من فاموتیدین گرفتم داروی اصلیم بود که تو بیمارستان دکتر گفت داروی خوبیه برای معدست ولی کرونا رو از بین میبره.

همسرم اولش فاویپیراویر بعدم که ریش درگیر شد رمدسیویر 

پسرم ازیترومایسین و دیفن هیدرامین

ویتامین ای و سی رو هممون داشتیم

استامینفون هم با دزهای مختلف داشتیم

همسرم شیاف دیکلوفناک هم داشت

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2706