2737
2734
سلام نمیدونم امروز چرا انقدر به این موضوع فکر کردم اینکه تا به حال کسی دیده یه نفر بچه سر راهی رو بزرگ کنه . تکلیف این بچه ها چیه؟
منم با موموش عزیز موافقم و فکر میکنم تلما منظورش این بوده که هر قوم و شهری باید از خودشون فرزند خونده داشته باشند.
البته نکته خیلی خوبی رو اشاره کرده ولی منظورش رو خیلی بد رسونده.
ترکها لرها جنوبی ها شمالی ها همه و همه بد و خوب دارند و نباید مشخصا کسی یا قومی رو زیر سوال برد.
ولی اینکه مثلا شیرازی از شیراز یا اطرافش فرزندخونده بگیره مهمه .
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به به...... به به.............. چه تاپیک زیبایی!

اون از اسم تاپیک! بابا بچه سرراهی لولو خور خوره نیست که بچه ی مشروع و غیر مشروع هم هم بی ادب ممکنه بشه هم با ادب هم خوشگل و هم زشت! والله این بچه ها هم مثل ما قیافه ی معمولی دارن. شاخ هم رو سرشون نیست! کاملا طبیعی...................

تازه ترک را هم شمالی نباید بزرگ کنه!

والله این چیزها هم از ما ایرانی ها درمیاد! من یه خونواده ی فرانسوی دیدم بچه ی چینی به فرزند خوندگی قبول کرده بودن و کاملا هم شاد بودن!
بابا حالا یکی یه حرفی زد اینقدر کشش ندید .
بالاخره اونم نظرش رو گفته و نباید به هم بپریم.
فقط مهمترین قسمت قضیه اینه به کسی توهین نشه و با واژه فرزند خوانده بهتر و بهتر آشنا بشیم .

البته و صد البته واژه سر راهی اصلا خوب نیست ولی به نظر من اسم تاپیک خوبه چون خیلی ها میان نظر مثبت و منفیشون رو میگن و با نظرات هم بیشتر آشنا میشیم.

در جائی دیگه تاپیکی با عنوان فرزندخواندگی باز شد که بعد از یکی دو صفحه متوقف شد.

به امید داشتن فرداهائی روشن برای همه بچه های معصوم دنیا
بی تو برای من ، فردا پراز غمه / بی تو هوا پسه ، دنیا جهنمه
2738
درنا جون ،

تاپیک فرزندخونده هنوز هم فعاله عزیزم.

منم باهات در مورد نظرات مثبت و منفی موافقم. به هر حال توی این جامعه زندگی میکنیم و مجبوریم یاد بگیریم با آدمهای مخبلف ، طرز فکرهای مختلف ، فرهنگ و رسم و رسوم متفاوت روبه رو بشیم و چه بهتر که توی این جامعه مجازی ، از نظرات همدیگه مطلع بشیم.

مساله مهم اینه که بعد از مطالعه نقطه نظرات دوستان و تجربیاتشون ، به تحلیل اطلاعات بپردازیم و در صورتی که نظرمون اشنباه بوده ، در مورد اون پافشاری نکنیم.

ضمنا یاد بگیریم صبوری رو ، و اینقدر سریع برداشتهای الکی از حرف همدیگه نکنیم و یه نکته کوچیک رو پیراهن عثمان نکنیم. منطقی باشیم.
اسم تاپیک جالب نیست. این درسته. ولی از نظرات معلومه که ،موضوعش جالبه.

افراد نظرات متفاوت دارند . بعضی ها طلاق رو به فرزندخواندگی ترجیح میدهند. بعضی ها تنهایی تا آخر عمر و غصه خوردن و حسرت خوردن رو به نیش و کنایه و حرف مردم بابت فرزندخواندگی ترجیح میدن.

ما نمیتونیم قطعا بگیم که اینا اشتباه میکنند. با توجه به شرایط روحی افراد و شرایط زندگی اونها ، تصمیم گیریهای متفاوتی اتخاذ میشه که انشاالله به خیر ختم بشه.

در مورد فرزند خونده هم همونقدر که ژن مهمه ، تربیت هم مهمه. هیچ کس در مورد آینده خبر نداره و این یه ریسکه که با سعی و تلاش در زمینه تربیت بچه ، میتونیم ریسک مشکلات رفتاری و تربیتی کودک در اینده رو کاهش بدیم و همچنین خدا چی تقدیر کرده باشه
.و چه بسا که فرد بسیار موفق و قابل احترامی رو به جامعه تحویل بدیم.
سرگذشت حضرت محمد و حضرت موسی رو بخاطر بیاریم.

اینها همه بستگی به طرز فکر و عقاید اون خانواده داره. شما اگر در هر تصمیمی راسخ باشید ، مطمئن یاشید که موفقید.
سلام دوستان
به نظر من که اسم تاپیک اسم بدی نیست
خب شماها اگه یه بچه توی خیابون پیدا کنین چه اسمی روش میذارین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ولی وقتی که اون بچه توسط یه خانواده ای پذیرفته میشه باید بگیم فرزند خوانده
به نظر من که هیچ موردی نبود که شماها اینقدر حساسیت به خرج بدین
ساناز جون ، جدا ؟

من اینو از طریق ایمیل دریافت کردم.موضوع ایمیل هم بود : هلو

ماشالله هزار ماشالله. خدا بهت ببخشه.

براش اسفند دود کن.من تا الان دختر به این زیبایی ندیدم. فرشته است. پس چرا خودت این عکسو استفاده نکردی ؟
وییونا جون قبلا همین عکس کاربریم بود. ولی چون باباش گفت دیگه از این عکس استفاده نکن بچه رو چشم می کنند من هم دیگه حذف کردم. ولی نمی دونه که وقتی عکس بره تو اینترنت دیگه نمی شه پسش گرفت. ممنون خانومم. بیشتر شبیه خودمه. باباش بور نیست. من خودم بورم.
2706