2733
2739
عنوان

خیانت شوهرم و ترک زندگی

704 بازدید | 27 پست

شوهرم از قبل از عقد من با یه زن همسن خودش رابطه داشته و بعد از دوازده سال من دیدم رابطه شون رو. البته این بین متوجه مسائلی میشدم اما با خودم میگفتم نه. اشتباه میکنی. زندگی خیلی خیلی خیلی خیلی سختی باهاش داشتم. خیلی اذیتم کرده کلا و بی محلی محض و بی احترامی و… . بچه ها اصلا با من زندگی نمیکرد درواقع. همش همش همش سفر کاری. شاید کلا باهاش ۳ سال زندگی کردم منهای سفرهاش. من اصلا نفهمیدم متاهلی و ازدواج چیه. الآن پروسه ی جداییم. دلم میخواد دوست داشتن و دوست داشته شدن رو تجربه کنم. یه پسر ۴ ساله هم دارم. من همه ی فاکتورهای خانواده ی خیلی خوب و زیبایی و خانه داری وتحصیلات و کار و… رو دارم. کلا خرج زندگی با خودم بوده این سال ها. به نظرتون اصلا کسی خوب سر راهم قرار میگیره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

صددرصد قرارمیگیره فقط فقط دلتو بده به خدا مطمین باش بهترینا برات رقم میخوره من نامزدم 4روز مونده به عقدولم کرد همش گفتم دنیا دیگه تمومه دیگه کسی طرفم نمیاد اون تن لششو برد هفته بعدش خواستگار دکتر برام اومد ازوقتی رفته کلی ادم خوب بهم معرفی شده شک نکن خدابادلشکسته هاس درسته هنوز ازدواج نکردم ولی دنیام برام تموم نشد 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2738
دلم میخواد تجربه کنم. ۳۲ سالمه ها

تجربه میکنی شک نکن عزیزم فقط امید داشته باش به خدا منم 28 سالمه 

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
2706