2733
2739
عنوان

اقدام برای نی نی اول

241 بازدید | 14 پست
سلام دوستان من و همسرم تصمیم گرفتیم که برای نی نی اولمون اقدام کنیم. می خوام بدونم باید قبلش چی کارا کنم؟ چی بخورم؟ چی نخورم؟ چه آزمایش هایی لازمه بدم قبلش؟ کلاً هر چی می دونین بگین. من هیچی بلد نیستم! و بگین بیمارستان صارم خوبه؟ اگه کسی رفته اونجا، دکتر خاصی رو می شناسه که راضی باشه ازش؟
فاز 8 (دره بهشت) - پروژه رکن اسکان بین الملل
عزیزم از الان برو تحت نظر دکتر زنان خودش ازمایشات لازم رو برات مینویسه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
از سه ماه قبل اقدام خودت اسید فولیک بخور روزی یکی و باردارم شدی همینطوری ادامه بده ازمایش هم میتونی بری یه دکتر بگی ازمایشهای لازم رو برای خودت بنویسه و اگه مکمل دیگه ای برات لازم میدونه مثلا اهن خونت اگه پایینه یا هرچیز دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم بأید بری بیش متخصص زمان هم معاینه کنه هم یه سری آزمابش میده،قرص أسید فولیک رو بأید هرروز مصرف کنی،اکر اعتقاد داری هم شروع کن به خوندم قرآن و زیارة عاشورا.ایشالا یه نینی سالم و صالح خدا بهت میده
بس کن رباب سر به سر غم گذاشتی                            اصلا خیال کن که تو اصغر نداشتی  
2728
از الان هم هر شب قبل خواب یه قرص فولیک اسید 1 میلی رو بخور حتما
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
همین امروز برو دکتر زنان و چکاب کامل برات مینویسه و آزمایش میدی و اسید فولیک و آهن شروع میکنی میخوری ...سه ماه قبل بارداری باید شروع کنی این قرص ها رو جواب آزمایش هات هم انشالله همشون خوبه . همه چی بخور به جز چیزهایی که مواد نگه دارنده داره ...مثل نوشابه و آب میوه پاکتی و ...و سوسیس و کالباس
خدایا به خاطر همه چیز شکرت ...
اهن رو بدون تجویز دکترت نخور دکتر من میگفت قبل از ماه 4 خطر سقط داره همینطور مولتی ویتامین رو
2740
2706