2752
2734
عنوان

کیا الان کرونا دارنن...

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 37 پست

با اجازه استارتر الان تو اینه نگاه کردم دیدم گلوم قرمز شده و یه دونه سفید چرکی رو گلومه چند روزه عطسه دارم و اول صبح ابریزش بینی البته این فصل حساسیتم همیشه شروع میشه خدا نکرده کرونا که نیست؟

میترسم برای دیدارم از بهشت به جهنم آید...مادر است دیگر!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز چندمه که مریض شده

شوهرم که اول مثبت شد امروز ۸ روزه بعدش من علائم داشتم از دیشب پسرم تب کرده صبح بردمش متخصص دارو داد گفت اگه اسهال کرد یا زیاد نفس نفس زد ببرش بیمارستان

2731
شوهرم که اول مثبت شد امروز ۸ روزه بعدش من علائم داشتم از دیشب پسرم تب کرده صبح بردمش متخصص دارو داد ...

بچه ها رو بیشتر خفیف میگیره یک یا دو روز تب بعد بهتر میشه انشالله فقط مواظب باش تبش بالا نره

نمی دونم ما که انروز ۸ روزه خودمون بهتریم ولی بچهام تازه دارن علائم نشون میدن

علیمتون چی بود

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

خواهرم  و پسرش گرفتن اما خفیف هست دیشب زنگ زدم حالشو بپرسم تا زن همسایه خونشون هست واقعا متاسف شدم اینجوری کرونا شیوع پیدا میکته مردم بیخیالن 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
نمی دونم ما که انروز ۸ روزه خودمون بهتریم ولی بچهام تازه دارن علائم نشون میدن

خدا از بچه ها بدور کنه

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
سردرد عطسه آبریزش گلودرد حس بویایی رفت سرفه

سرفه زیاد یا تک سرفه؟

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706