2737
2734
عنوان

کابوسی به نام هماتوم😭😭😭

139 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من کاربر قدیمی نی نی سایتم خیلی وقت بود نیومده بودم 

الان به مشکل خوردم اگه تجربه اشو دارین کمکم کنین خیر ببینین❤️

من باردارم هفته ۱۲به خاطر خونابه رفتم بیمارستان بعد سونو گفتن هماتوم داری ☹️یکیش اندازه سه سانت و نیم و یکیش اندازه ی دوسانت و خورده ی 

دوتا آمپول نوشتن برام با شیاف که هر شب استفاده کنم و تقریبا استراحت کامل کردم یعنی خیلی رعایت کردم 

الان بعد دو هفته دیروز رفتم سونو در کمال ناباوری یکی از هماتوما 8سانت و خورده ی شده یکیش سه سانت و خورده ی قلب جنین هم ۱۶۲میزد جنسیتشم دختره 

حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کسی هست تجربه اشو داشته باشه؟

من داشتم به خونریزی کامل هم افتادم سه سب بستری شدم کم کم قطع شد تا ده روزم لخاطر لکه بینیم امپول پروژسترون زدم روزی یدونه اما خودش جذب شد و ازبین رفت .نزدیکی نکن سعی کن استراحت کنی انشاءالله که جذب نیشن احتمالا دوز داروهات کم بوده 

2728
عزیزم نگران نباش شیاف‌هیی که دکتر میده مصرف کن  استراحت کن کار سنگین نکن

الان دوهفته اس استراحت میکنم مادرشوهرش کارامو انجام میده 

همسرم میگه کاش جنسیتشو نمیفهمیدیم 

اگه سقط شده خیلی دلمون میسوزه😭

حلقه ی ازدواج باید در فکر انسان باشد.....نه در انگشت دست چپش. خدایا شکرت که یه نی نی کوچولوی ناز بهمون دادی
من داشتم به خونریزی کامل هم افتادم سه سب بستری شدم کم کم قطع شد تا ده روزم لخاطر لکه بینیم امپول پرو ...

من خونریزی ندارم درد هم ندارم نمی‌دونم چرا تو دوهفته اینقدر بزرگ شد 

قبل این هم یه بچه تو ۷ هفته سقط شد یکی تو ۵هفته  

تا یه هفته گریه میکردم سر اون دوتا 

همسرم میگه اتفاقی به این بیوفته میترسم افسرده بشی

من خونریزی ندارم درد هم ندارم نمی‌دونم چرا تو دوهفته اینقدر بزرگ شد  قبل این هم یه بچه تو ۷ هف ...

اون دوتا روهم بخاطر هماتوم سقط کردی ؟ الان نظر دکترت چیه چی میگه داروهات فقط شیافه ؟

2740
اون دوتا روهم بخاطر هماتوم سقط کردی ؟ الان نظر دکترت چیه چی میگه داروهات فقط شیافه ؟

یکیش ضربان قلبش پایین بود یکیش اصلا نرسید که برم سونو 

دکترم میگه استراحت کن رابطه نداشته باش چیز سنگین بلند نکن از شیاف استفاده کن 

گفت کاری از دستمون برنمیاد فقط باید منتظر بمونیم😭

یکیش ضربان قلبش پایین بود یکیش اصلا نرسید که برم سونو  دکترم میگه استراحت کن رابطه نداشته باش ...

به خودت استرس نده همینکارایی که دکترت گفته انجام بده نزدیکی نکن اصلا .من امپول پروژسترون میزدم شیاف استفاده نکردم .کم کم جذب شد رفت تو یکماه

یکیش ضربان قلبش پایین بود یکیش اصلا نرسید که برم سونو  دکترم میگه استراحت کن رابطه نداشته باش ...

عزیزم منم شرایطم مثل شماست با این تفاوت که ۲ تاست و اندازشونم ۶ سانته 

روزی دوتا امپول و شیاف میزنم و کاملا خونه مامانم بستری ام

سعی کن هرروز سوره حجرات و فجر رو بخونی 

هروز ۱۰۲۳ مرتبه ذکر توکلت علی الله بگی

ابه الکرسی روز و شب بخون و به شکمت فوت کن

هم ارامش میگیری هم به امید خدا این مرحله رو باهم رد میکنیم

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱