2733
2734
امروز روزیه 34 پریه دوره هامم 33 و 34 روزست امروز یه رو بود تاخیر داشتم رفتم از دادم گفت مشکوکه بی بی چکا دوتا خط افتاد ولی کمرنگ بودن گیجه گیجم استرس دارم نمیدونم چی میشه ؟
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند .
احتمالا زود رفتین آزمایش چند روز دیگه صبر کنید بی بی چک ها که پررنگ شدن دوباره آزمایش بدین منم زود رفته بودم مشکوک بود بعد از تاخیر رفتم مثبت شد مبارکه انشاالله
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال زیاد بارداری باید دوباره آز خون بدی
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
2728
منم یه روز تاخیر داشتم رفتم گفت مشکوکه پنج شنبه بیا حالا من جونم بالا میاد تا پنج شنبه شما چه علایمی داشتین ؟
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند .
من تشخیصم قطعیه...دوستم شما صد درصد حامله ای...مطمن باش...مبارکهههه
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
منم دقیقا ماهه پیش اینجوری بودم و پریودم چهار روز عقب افتاد بی بی چک هام هم همه دو خط اما کمرنگ بود و از بتا هم بیست و مشکوک بود گفت سه روز دیگه بیا از مجدد اما در عین ناباوری خودم پریود شدم من که هنوز فکر میکنم باردار بودم ولی بدنم نتونست نگه داره و نی نیم افتاد اما انشالله شما باردارین و نینیت میمونه
آخه بتا و مقدار بالا رفتنش توی بدن های مختلف و همینطور با توجه به زمان لقاح متفاوته ممکنه لقاحتون دیر انجام شده باشه استرس نداشته باشین من تا ی هفته هیچ علائمی نداشتم
بیست هزار آرزو بود مرا پیش از این 💚
2738
عزیزم جواب آزمایش خیلیا رو من دادم....اگه عدد بتا بالای پنج باشه حامله هستی و خط کمرنگ دوم هم نشون دهنده همینه...استرس نداره که مامان شدی...
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    
الان حتما نفخ داری...اولش نفخ شدید...تکرر ادرار...درد پریودی و زیرشکم و درد تو سینه است...
2706