2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم یه اس ام اس باید به 8080 بزنی و شماره بسته مورد استفاده رو می زنی مثلا من 1 رو زدم که برای 24 ساعته بعد برات یه اس میاد که مدل گوشیتو به یه شماره دیگه بفرستی و تنظیمات مخصوصو برات می فرستن که سیو کنی بعد فعال میشه ولی هزینش به نظر من زیاده ایرانسل به صرفه تره
برای فعال شدن mms باید برید دفتر امور مشترکین یه فرمی هست اونجا پر میکنید بعد از ظهر براتون sms فعال شدنش میاد. کارت ملیتون رو هم ببرید. برای فعال شدن GPRS هم از طریق سایت همراه اول میتونید فرمش رو پر کنید هم وقتی که برای mms رفتید دفتر امور مشترکین اونجا هم فعال شدن GPRS رو براتون انجام میدن. sms برقراریش که براتون اومد، مدل گوشیتونو یه شماره 8080 sms کنید هم تنطیم GPRS هم تنظیم mms براتون میاد که باید بزارید رو گوشیتون save بشه. و یک توصیه، زیاد استفاده نکنید قبض که بیاد نقره داغ میکنه. سرعتشم تعریفی نداره.
ایمان داشته باش که کوچک ترین محبت از ضعیف ترین حافظه ها پاک نمی شود...
2740
xperia x10 مایا جون..هر کاریش می‌کنم نمی‌شه حتا به ???? هم اس‌ام‌اس دادم مهشید جونم ولی‌ نمیییییییییییییییییییش!!اینترنت اکسپلورر نداره مایا گوگل داره فقط!
ازش استفاده نکنی بهتره ..........من یه مدت استفاده کردم روانی شدم! هی صدبار قطع ووصل میشه و سرعتش 8-12کیلو بایته !یعنی هیچی!کسی هم پاسخگوت نیست اما خوب بلدن پول بگیرن .......اخرش با وجود اینکه پول یه ماهو داده بودم 15روز شو استفاده نکردم
تنهام ..... ولی خدارو دارم.....خدایا دخیل می بندم... نه اینکه گره بگشایی... می بندم که رهایم نکنی.....