2737
2734
دوست گلم ساراحان چند روز تو برنامه پزشکی تلویزیون بحث در مورد بیماریهای عفونی دوره بارداری بود دکترش هم دکتر داود یادگاری بود که خیلی تو بیماریهای عفونی معروفه درباره هپاتیت تو دوره بارداری پرسیدن گفت اگه واکسنش قبلش بزنین بهتره اما اگه هم نزدین و به فرض مادر هم هپاتیت گرفت یا هپاتیت داشت بعد از تولد به نوزاد واکسن مربوطه به همراه یک پادتن تزریق می کنن فقط این تزریق باید تا 72 ساعت بعد از تولد نوزاد صورت بگیره و مشکلی برای نوزاد ایجاد نمیشه حتما -اگه واکسن نزدی و بارداری با دکتر یادگاری مشورت کن - درست یادم نیست فکر کنم مطبش ونکه - اما درباره سرخجه گفت نباید تو دوران بارداری واکسنش رو دریافت کرد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بچه ها دکتر به من گفته زدن واکسن تو بارداری اشکالی نداره ماه دومم اما نمی دونم کجا باید برم بزنم همه جا سرزدم هلال احمر نداشته مرکزای بهداشتم میگن باید حتما ساکن اون محدوده باشی ما تهرانپارسیم خلاصه که فعلا پیدا نکردم
سلام
من انستیتو پاستور ایران زدم. همیشه هستند. مهم ترین مرکز واکسیناسیونه.
آدرسش رو هم تلفنی بگیر. تلفنشون رو از 118 بپرس.
من با مترو رفتم. به مترو حر نزدیک بود فکر کنم. بقیش هم پیاده حدود پنج دقیقه می شد.