2726
بالاخره سریال عشق ممنوع تموم شد خیلی باهاش انس گرفته بودم خدا کنه شماره ی 2 شم بیاد
اینم سوال ها
1.دوست داشتید جای کدوم شخصیت تو عشق ممنوع بودید؟
2.دوست داشتید اخر سریال چطوری تموم شه؟
3.به نظرتون کی مقصر بود؟
4.کدوم شخصیت سریال از همه مرموز تر بود؟

.ثمر نمیمرد

.فیروزه مقصر بود که با خیانتش به همسرش ضربه روحی به ثمر زد و اینکه بثمر با عدنان ازدواج کرد به خاطر پول.

. لمیس خانم مادمازل مرموز بود
این روزا قرآن هم که میخونی واست حرف در میارن میگن با خدا رابطه داره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ادنان تو یه سریال ترکی جدید که خیلی هم قشنگه بازی میکنه الان به اسم اوچوروم تو کانال ا ت وی روزهای سه شنبه اونهایی که ترک ست نگاه میکنند ببینند حتما
معرف {مامان پویا جون }

http://atlastehran.com/forums/index.php
سلام . آره منم بد عادت کردم بهش حالا تا یه مدت استخون درد دارم ساعت 9 شب.
هرکدوم از این شخصیتها یه مصیبتی سرشون اومده بود و من جای هیچکدوم دوست نداشتم باشم.
آخرش همونجوری تموم شد که می خواستم.
به نظر من سمر باید می مرد چون همه فتنه ها رو او به پا کرد.
شخصیت مرموز؟؟؟؟؟؟ نمیدونم راستش
1.هیچکدام
2.ثمر نمیمرد وعدنان مهند وثمرو باهم مینداخت بیرون
3.اول مهند بعد ثمر
4لنیس یا مادمازل (بدم میاد ازش)
دریا باش که اگه کسی سنگ به سویت پرتاب کرد سنگ غرق شود نه انکه تو متلاطم شوی
1هیچ کدوم
2 همینجوری
3 همشون یه جوری مقصر بودن
4 فیروزه بدجنس
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
این کلوب منه راجب سریالهای ترکیه
نهال و سمر و مهند و مادمازل و جمیله و عدنان و فیروزه و خواهر سمر
عکسها و خلاصه سریالهای جدیدی که بازی میکنن همشون الان توش هست یه ارشیو هم درست کردیم برید و کیف ببرید www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=11292
خواستین بگین دعوت نامه هم بفرستم . خیلی کلوب پرباریه پشیمون نمیشید
معرف {مامان پویا جون }

http://atlastehran.com/forums/index.php
من شخصیت ثمر رو خیلی دوست داشتم... البته چون beren saat این نقش رو خیلی عالی بازی کرده بود...

دوست داشتم که مادمازل و بشیر این موضوع رو نادیده میگرفتن و نمیگفتند و ثمر هم با قضیه محنت و نهال کنار میاومد و اونها میرفتند آمریکا و دیگه همدیگر رو نمیدیدن...

ثمر هم از عدنان بچه دار میشد و درگیر زندگی جدید خودش میشد...

برخلاف نظرات من فیروزه خانوم رو دوست داشتم و خیلی دلم میخواست با تحسین ازدواج کنه...

از مادمازل هم در ضمن خیلی بدم میاومد...

اگر این سریال 10 سال دیگه هم ادامه داشت با اینکه بار چهارمم بود که این سریال رو میدیدم بازهم میدیدمش...

چون عاشق محنت و ثمرم............
*** نیستی و بهار هم بی تو ...سوء تعبیر یک زمستان است...!***

به نظر من مادمازل یه زن باشخصیت بود و همون کاری رو می کرد که منطق آدم تو اون لحظه حکم میکنه. و خیلی متین و صبور بود. کاش منم صبر و سیاست اونو داشتم یه کم.
ولی سمر حقش بود که بمیره خودش این بازی رو شروع کرده بود. به نظر من مهند خیلی مقصر نبود چون این ذات مرداست که از خداشونه یه زنی بهشون چراغ سبز نشون بده.
دلم برای عدنان بیشتر از همه سوخت.
2706