2733
2734
عنوان

کی میدونه بهترین دکتر زنان و زایمان تو بیمارستان میلاد کیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161120 بازدید | 48 پست
عزیزم اگر بری مطبش موقع زایمان میفرستت بیمارستان خصوصی
اگر می خوای میلاد زایمان کنی حتما باید اونجا هم ویزیت بشی
چون پرونده تشکیل میدن که هر بار میری مهر میزنن و باید در کلاسهاشون شرکت کنی
اگر حتی این پرونده پر نشه نمیتونی اونجا زایمان کنی
من خودم دارم بیمارستان میلاد ویزیت میشم
منم میخواستم برم مطب اما خود دکتر گفت موقع زایمان میفرستمت خصوصی اینجا نمی یای
گاهی باید نباشی...تا بفهمی نبودنت واسه کی مهمه...؟!
اونوقته که میفهمی باید همیشه با کی باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر سنگول یه آدم بی ادب و پول پرسته
خدا ازش نگذره
رفتیم مطبش کلی تحویل تا فهمید میلاد مادرم میخواد عمل کنه و تو میلاد رفت پیشش زد به کولی بازی و پرونده مادرم رو پاره کرد
انسان نیست این آدم
مادر من حالش خیلی بد بود و تحمل روی پا ایستادن نداشت و اون خانم نامحترم این کار رو کرد
من هرجور شده ازش شکایت میکنم به خاطر رفتار بدش
هر هدف رویایی است با مهلتی محدود. باید برای رسیدن به آن طرح ریزی کنید
بچه ها زهرا شریعتی اصلا خووب نیست زن داداشم تیر ماه بیمارستان میلاد زایمان داشت میگفت یکی اومده بود میخواست ازش شکایت کنه انگار نفهمیده بود که بچه توو شکم طفلک خشک شده من خودمم میخواستم برم پیش ایشون راستشو بخواید ترسیدم
2731
دکتر هادی زاده به نظر من عالی من خودم پیش اون زایمان داشتم راضی ام بودم قبلش عفونت داشتم خیلی خوب و عالی من درمان کرد . سایتش اطلاعات عالی داره http://drsoltani.com/ اینستاگرامش اطلاعات مفیدی داره https://www.instagram.com/doctor_soltani/

سلام من اورژانسی رفتم میلاد دکتر ناریلا نوری دکتر اورژانس بود دستور بستری داد از شانس خوبم تو اتاق عمل هم اون جراحیم کرد چون برای زایمان طبیعی رفته بودم ولی وقتی دکتر نوری کیسه آبمو پاره کرد گفت بچه مدفوع کرده الان 40 روز از زایمانم گذشته واقعا راضی بود یه دونس چند نفر هم که مریضش بود از قبل خیلی ازش تعریف کردن عالی بود

2738

سلام خوبین طورخدا پیش دکتر سنگول نرین دکتر سنگول یه جلاده من ۲۰ساعت درد کشیدم اخر پسرم با ساکشن کشید عصب دست پسرم اسیب دید که خدا روشکر تا ۴ماهگیش خوب شد ولی شما پیش این دکتر نرین برین اریانژاد تومیلاد 

پای تک تک ارزوهات ،خدا نشسته
سلام خوبین طورخدا پیش دکتر سنگول نرین دکتر سنگول یه جلاده من ۲۰ساعت درد کشیدم اخر پسرم با ساکشن کشید ...

من میلاد پیش دکتر مهیار میرفتم خیلی اخلاقش خوب بود ولی زایمانم وقتی شد ک دکتر سنگول عوضی کشیک بود.دختر منو هم با ساکشن کشید و سر بخیه زدن خیلی بداخلاقی کرد و خیلی اذیت شدم. الان چهار ماه از زایمانم گذشته ولی هنوز جای بخیه هام درد داره. امروز انقد دردم زیاد شده تمام پام درد داره نه میتونم بشینم نه راه برم. فردا میخام برم پیش یه دکتر دیگه ببینم چی میگه. خدا از سنگول عقده ای سگ اخلاق نگذره😞

دارم مامان میشم😍
من میلاد پیش دکتر مهیار میرفتم خیلی اخلاقش خوب بود ولی زایمانم وقتی شد ک دکتر سنگول عوضی کشیک بود.دخ ...

این سنگول چ روزایی شیفته من اونروز نرم واسه زایمان توروخدا اگه میدونین بگین یهم

2706