2737
2739
سلام

این تاپیک رو اختصاص میدیم به ایده ها و یا ترفندهایی که مامانا به کار میبرند تا به بچه ها غذا بدند چون میدونید که بچه ها برای خوردن بعضی مواد بازی در میارن ولی خوب بعضی مادرای خوش فکر هم هستند که راه حل همه چی رو خوب بلدند
گاهی یه کارای ساده ای هست که اصلا به فکر آدم نمیرسه ولی مشورت و استفاده از تجربه دیگران باعث میشه که بتونیم موفقتر باشیم

این موضوع تو تاپیکهای مختلف لابلای پست ها هست ولی پیدا کردنش یه کم سخته من فکر کردم اگه همه این موارد یه جا باشه راحتتر میشه ازش استفاده کرد فقط خواهشی که دارم اینه که فقط همین موضوع اینجا مطرح بشه
اول خودم شروع میکنم

دختر من فوق العاده بد غذاست ولی ماست خیلی دوست داره منم بعضی مغزها که تو خونه داشتم رو آسیاب کردم
مثل بادوم و پسته و بادوم هندی و فندق وتوی ماستش ریختم و بهش دادم.
یا چند وقته که از تخم مرغ بدش اومده من تخم مرغ رو رنده کردم و ریختم توی ماست و با کمال تعجب دیدم که خورد

حالا منتظر ایده های شما مامانای خوش ذوق هستم.
منم واسه مغزها اینطوری میدم توی ماست خیلی راحت تره
چون اون طوری ممکنه بچه نجوه یا اگه کوچولو باشه بندازش بیرون بپر گلوش ولی آسیاب شده خیلی بهتره
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستی گفتی چهار سالشه
پس میفهمه اگه چیزی بهش بگی
من دخترم که کوچیک بود وجبش میکردم
اه 4 وجب ... یه لقمه دیگه ... اه 2 وجب .. اه 8 وجب بعدش هی با اشتیاق و اغراق فراوان تشویقش ممیکردیم که زیاد شدی الان اندازه دائی محسن میشی ههههههه

بعدش که بزرگتر شد با هر لقمه ای میرفت پای قدگیری که توی اتاقش بود هی ما باید مرفتیم اتاقش و میومیدیم تا اینکه دیدم بابا درست نیست دور از آداب غذا خوردنه هی بلندشی از سرغذا

زدیم به یه ترفند دیگه
اینو بخوری موهات بلند میشه
اینو بخوری پوستت قشنگ میشه
اینو بخوری قدت بلند میشه و از این چیزا که دخترا دوست دارن

راستی دختر من بد غذا نبودا همه چی یا تا جایی که یادم میاد بیشتر چیزا رو میخورد
اینا رو فقط واسه ایجاد رابطه بیشتر و رد بدل کردن جملات و یا خوردن همه غذایی که توی ظرفش بود میگفتیم
پری جون دختر من الان 21 ماهشه
راستش کلا بد غذاست کوکو و کیک هم تو لیست چیزایی که نمیخوره ولی چون ماست رو خیلی دوست داره من فعلا
تا جایی که میشه موادی که نمیخوره رو تو ماستش میریزم .
2740
پری جون من فقط نمیخواستم تاپیک بزنم ......عزیزم اینجا که کلوپ نیست که من بشینم به چت کردن !!اگه بالا رو بخونی من تاپیکو زدم نه فقط برای الان و یا امروز گفتم هر کس ایده و ترفندی داره بگه تا همه استفاده کنند ترفند خودمم رو هم گفتم به امید اینکه روزای دیگه اینجا پر از نظرات مادرای خوش ذوق بشه
من دخترم کوکو سبزی نمیخورد
بعدش گذاشتم زیر خورش قیمه بهش دادم بخوره
توی قاشقش
بعدش میگفت مامان این چیه ؟؟؟ گفتم گوشت دایناسوره ... خیلی مقوی ... اگه بخوری اندازه اونا میشی ههههههه الهی بمیرم میخورد
از من به تو نصیح
هر وقت موقعیت رو مناسب دیدی غذا بذار دهن بچه اینکه دکترا میگن باید بشینه و مادر باید توی یه موقعیت خاص غذا بده به بچه اشتبااااااااه محضه

تو مادرشی میدونی از نظر تغذیه توی چه موقعیتی هست و به هیچوجه نمیشه بخوره ... به هر ترفندی شده در حال دیدن سی دی ... در حال رقصیدن در حال بازی کردن ... در هر حالی لقمه رو دهنش بذار تا خیالت از بابت تغذیه راحت باشه بزرگتر که شد تو سن 5 سالگی آداب غذا خوردن رو یادش بده
دختر رو با حس مادریت غذا بده کاری به دکترا نداشته باش
2706