2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون سینه چپ و اکثرا قلق دادنش و ندارن بچه به سینه راست که مادرا راحت ترن تمایل پیدا میکنن ولی همون کاری و که من گفتم انجام بده میگیره سینتو انشالا
فقیرکسی هست که2تا النگو دستش باشه و2تا دندون خراب تودهنش
2731
بچه یکی از دوستام یک گوشش درد میکرد واسه همین دوس نداشت از اونطرف بخوابه شیر بخوره شاید مشکلش این باشه
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
بچه یکی از دوستام یک گوشش درد میکرد واسه همین دوس نداشت از اونطرف بخوابه شیر بخوره شاید مشکلش این باشه
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
2740