2737
2734
من هفته دیگه میخوام بیام اصفهان واز اونجا بیام شهرکرد وبعدش همدان میشه بگید هوا چطوریه؟ میشه چادر شد؟ بعد جهاای دیدنی رو بهم معرفی کنید ؟ مراکز خرید سوغاتی؟ وهمچنین رستورانهای خوبش رو بهم بگید. خلاصه هرچی میدونید بهم بگید اخه اولینب ار میام اونجا یک دنیااااااااااااااااااا ممنوننننننننننننن
سلام الما جون شهرکرد جای خنکیه ولی شباش خیلی سرده فکر نکنم بشه توی چادر موند.جاهای دیدنیشم زیاده مثله سیاه سرد بروجن.امامزاده حمزه علی.موزه شهرکرد.پارک بانوان.اتشکده لردگان.دریاچه شلمزار.سوغاتی هم میتونی کشک.دوغ.ماست.قارا.پنیر.بخری.
فرشته کوچولوی من ضحی جونم با اومدنت یه رنگ دیگه به زندگیمون دادی من و بابایی عاشقتیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من همدانی نیستم ولی برای اولین بار دو هفته پیش همدان بودم یه جایی داشت گنجنامه خیلی قشنگ بود غار علیصدر هم 55 کیلومتر فاصله داشت خوب بود توی خود غار خنک بود من پسرمو با تاپ و شلوارک برده بودم سردش شده بود توی همدان هم شبش خنک بود اگه سرمایی نیستی میشه چادر بزنی ولی اونجا سوئیت اجاره ای فراوون بود روزی 50 به بالا که ما سوئیت گرفتیم
شب هایم پر شده از خوابهایی که ...

در بیداری انتظارشان را میکشم ...
2740
همدان 1- دهکده توریستی گنج نامه( کتبیه ... تله کابین .. جت اسکی و ...) 2- آرامگاه باباطاهر ... داخل شهر 3- آرامگاه بوعلی ...داخل شهر 4- گنبد علویان ...داخل شهر 5- آرامگاه استر و مرد خای .....داخل شهر 6- برج قربان ....داخل شهر 7- موزه تاریخ طبیعی ...داخل شهر 8- غار علی صدر... بسیار دیدنی ... خارج از شهر بایر صبح زود بروید تا هم زود برسید و هم داخل غار گردش کنید ... داخل غار بسیار سرد و خنک است لباس گرم میخواهد 9- لالجین ... خارج از شهر ... مرکز سفال یک دیزی سرای معروف هم دارد ... دور میدان است به نام بزباش محمدی 10- تپه عباس آباد ... داخل شهر .. دیدنی است شب بروید ... رستوران جزیره هم خوب است 11- امامزاده عبدالله ... داخل شهر زیارتی 12 - خونه خاله آدینا ... خوش اومدی عزیزم
نی نی نازم من و بابا و داداشی منتظرت هستیم .... خوش اومدی
2706