موضوع بحث

تراشه های الماس

1396/01/22 15:39 1531
آقای زمانی ای میلتون رو چک کنید
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
با کمک دوستان خوبم یه تاپیک زدیم به اسم بنیاد نیکوکاری نی نی سایت و یک وبلاگ هم زدیم به اسم بنیاد نیکوکاری مهر که در این وبلاگ شرح تمامی کارهایی که تا الان انجام دادیم و پیش رو داریم رو نوشتیم ..خوشحال میشیم از وبلاگ ما دیدن کنید :
وبلاگ:

http://kheyrie-mehr.mihanblog.com

تاپیک :
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528

به امید خدا و همیاری دوستان خوبمون تهیه سیسمونیمون در حال اتمام است وبابت تهیه سیسمونی ما هنوز یه سری وسایل کم داریم که اینجا می نویسم اگر دوستانی تمایل داشتند که در تهیه این وسایل به ما کمک کنند خوشحال میشیم ...

1- فلاکس آب جوش
2- پوشک و شیر خشک و خرید قطره ویتامین و قطره مخصوص دل درد نی نی (الهی که لازم نشه )و غیره..یا پول خریدشون..
3- یک عدد قنداق فرنگی ..
4- ‌شیشه دارو خوری ،برس ، مسواک انگشتی.. ...
5- ساک حمل نی نی اگر کسی داشت و مایل بود ببخشه ...
6- ست حوله و لیف حموم..
7- لوازم بهداشتی(شامپو و صابون و ....)
.•*´`*•.**`•.¸¸.•´*تزئینات نمدی یونیک *.•*´`*•.*`•.¸¸.•´
وبلاگ:http://felt-decoration.mihanblog.com

کلوب نی نی سایت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22435
زمان ما15 تومان بود اگر اشتباه نکنم
هی وای من از این تحریمها و گرونی
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
هیییییی
مامان ساغر دیگه وقتی میگی زمان ما انگار داری از عهد قاجاریه حرف میزنی
نه همین 2-3 سال پیش

خودمونیم قبلا چقدر زندگی شیرین بوده وما قدر ندونستیم
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من با این سیستم موافق نیستم دختر دوستم به شدت از درس و مدرسه زده شده کلاس اول رو بسیار سخت گذروند ،دوستم همش میگه پشیمونم پشیمون
سها
اینجا که نظر سنجی نمیکنن عزیزم
رایت رو جای دیگه بده
پنج انگشت هیچ وقت مثل هم نیستن
عزیزم این حق هم مادر هاست که با هر روش جدید با تمام خوبی‌‌ها و بدیهاش اشنا بشن این که مینویسم چون شاهد بودم که این بچه چه قدر به خاطر این مساله تو مدرسه سختی کشید و چقدر مورد بی‌ مهری معلم‌ها قرار گرفت ،هم خودش هم پدر و مادر ش بسیار سختی کشیدن ،بهتر واقع بین باشیم و فقط به یک بعد از قضیه نگاه نکنیم ،من خودم هم یه پسر ۴ سالو نیم دارم با خیلی از اساتید صحبت کردم در رابطه با تراشه‌های الماس بیشتر این روش رو زدگی بچه ، از درس و مدرسه تعریف کردن،در ضمن تاپیک با عنوان تراش‌های الماس نه نظر سنجی ممنون
سها جان
وقتی میگم 5 انگشت ... واسه اینه که نمیشه یک نفر رو تعمییم داد و گفت کلا" روش بدی یا روش خوبی
یا زدگی در درس و مشق - البته من در مورد این جمله یک جمله نمیدونم چرا داغ میکنم و یک احساس فوق العاده بدی بهم دست میده ..احساس میکنم کسی که این جمله رو گفته اصلا ابعاد وجود یک کودک رو کشف نکرده و ضعف معلم و یا مربی که توانایی برخود مناسب با همچین کودکی رو نداره با یک جمله زدگی از درس میپوشونه - بگذریم این نظر من هست
ولی کلا" سیستم آموزشی ما نیاز به تغییرات زیادی داره .روی سخنم فقط در مورد دانش آموزانی که بدو ورود خواندن بلد هستن , نیست ...روی سخنم به معلمان و مربیانی که هنوز سیستم ارشیابی رو خوب درک نکردم و با خیلی چیزای دیگه قاطی میکنن ..باید بدونن در این مقطع آموزش کلاس اول تغییر کرده و اگر 80% بار آموزشی رو به دوش خانواده ها میندازن ..در عوض ما ازشون انتظارات دیگه ای داریم
ان شا.. پسرت میره کلاس اول و میبینی که معلمان چطور از خانواده ها انتظار دارن
سهای عزیز سلام.

مامان ساغر با حرفات موافقم. :) خوبه مهم تجربم رو بگم تا سها جان بتونه بهتر تصمیم گیری کنه. دختر من 5 سال و 5 ماهشه. برای همین فکرهایی که معلمهای دیگه و مربیها میگفتن و البته بیشتر بخاطر سن کم هیوا من خوندن رو بهش یاد ندادم. وقتی 4 ساله و نیمه شد اصرار زیادی کرد برای خوندن. با جناب زمانی صحبت کردم و مجموعه رو گرفتم. فقط به مجموعه متکی نبودم همیهش دنبال راهکارهای بیشتری برای جال کردن خوندن بودم . خیلی زیاد درباره این درس زدگی و رفتار معلمها تحقیق کردم. ببین وقتی یک چیزی غلطه نباید ازش دوری کرد باید باهاش مبارزه کرد. منظورم روش معلمهاست. هیوا امسال میره پیش دبستانی مربی مهدش خیلی استقبال کرد هیوا کتابش ور میبره برای دوستاش میخونه. مربی خوب و فهمیده ای هست کلا . مدیر پیش دبستانی که بردم برای ثبت نام گفت اصلا ادامه نده...... منظورم این نوع برخورده. حالا چون اون نظرش رو گفت من نباید بذارم کنار من با این روش فکری مبارزه میکنم. مامان ساغر درست میگه معلمها فکر میکنن بچه باید توی خونه یاد بگیره....تازه میگن چرا این کار و کردی...وقتی بچه شما میتونه و تواناییش رو داره چرا نباید اموزش داد؟؟؟ مگه مدرسه و کلاس اول فقط خوندنه.؟ نوشتن هم هست ریاض یو علوم و هزار برنامه دیگه؟ چرا فکر نمیکنن بچه ای که خوندن میدونه یا اشنایی داره خب سریعتر یاد میگیره و میهر سراغ بقیه بخشهای درسیش؟ چرا باید زده بشه؟ سیستم تحصیلی ما خیلی نقص دار. معلمها خوب نیستن. یا سنشون زیاده و انتقاد پذیر نیستن...کاری ندارم مدرسه دولتی باشه یا غیر دولتی. خوب و بد هست. من ابدا با انتخاب معلم خوب در مدرسه هم موافق نیستم. منظورم معلمهایی هست که اسم در کردن. میدونید که زیاده این مورد. اتفاقا با معلمهای تازه کار و جوان خیلی راحت ترم. بهر حال منظورم این بود از تمام این حرفها که یک مساله رو که در اطراف سها جان اتفاق افتاده نمیشه جمع بندی کرد. محیط و نوع برخوردها خیلی مهمه. حالا نگران نباشید هیوا سال دیگه میره مدرسه و من کلی تجربه دست اول دارم براتون. :) روزتون خوش.
شیرازwww.madaranemrooz.ir
تلفن مشاوره : 09304302927
تهران و دیگر شهرستانها: www.manomaman.com
تلفن مشاوره : 77532051 - 021.برگزاری کارگاه های کودکان دانای فردا در شیراز
اه چه جالب
طلای منم امسال میره اول
چقدر اسم گلت زیباست ساغر جان :) سلامت باشید هر دو.
مرسی عزیزم
طلا اسمش نیست ...طلا, طلای زندگی منه ..طلا تمام هستی منه
اسمش روژین هست
طلا صداش میکنم و اونم لذت میبره که این اسم رو از من بشنوه
چه جالب ساغز جان اسم دختر من هم هیوا هست مثل اسم دختر شما کردی :) منم صداش میکنم طلا خانوم :))) سلامت باشید هر دو همیشه . :)
سلام

من چند روز پیش یک بسته آموزشی سفارش دادم ولی الان که از طریق کد رهگیری پیگیری کردم جلوی وضعیت سفارش نوشته شده بود انصرافی یعنی فروشنده از ارسال خودداری کرده می خواستم بدونم علتش چیه ؟ یعنی دیگه برای من ارسال نمیشه ؟ لطفا اگه کسی اطلاعی داره بگه ممنون میشم
بهار نارنج عزیزم شاید بخاطر تغییر قیمت باشه. البته حدس میزنم فقط. اما حتما به فروشگاه تماس بگیر و از وضعیت مطلع شو.
باسلام من یک ماه میشه که با دخترم تراشه الماس رو کار می کنم مرحله اول رو تموم کردیم خواستم بدونم کتاب های مناسب رو برای اینکه کار کنیم از کجا تهیه کنم چون کتاب اول رو دو روزه تموم کرد
گل شب پر عزیز کتاب خاصی نیست . باید تا مرحله سوم پیش بری تا با همین کتابهای ساده داستان بچه ا بتونید تمرین کنید. موفق باشی
پسر من یکسال و یکماهشه
از ابتدای یکسالگی کار با تراشه ها رو براش شروع کردم و الان میتونه کارت مامان رو تشخیص بده و هر وقت جلوش میگیرم میگه مامان
اما کند پیش میریم
سلام دخترم با کارتهای مرحله دوم ارتباط برقرار نمی کنه مدام بهونه کارت های قبلی رو میگیره میگه اونا رو بیار در ضمن دو سال وهشت ماهشه راهنماییم کنید ممنون
سلام عزیزم
کارتهای قبلی را بزار جلوی دستش
با همون کلمات باهاش بازی کن
و در حین بازی و جمله سازی لغت جدید یادش بده عجله نکن
"There is no such thing as impossible because "Impossible" itself says "Im possible".

چیزی به نام غیرممکن وجود ندارد چرا که غیرممکن خودش می گوید که من ممکن هستم.
ارسال پاسخ و نظر شما