2737
2734
این دو تا عروسک ناز رو کاربر نگار برام بافته و با پست فرستاد تهران. هدیه دادمشون به دو تا از دختر بچه های فامیل که چند ماهه هستن و خیلی برام عزیزن و هفته پیش اولین بار بود میومدن خونمون. رنگبندی و همه چیزش با نظر خودم بود و قیمتش هم واقعا با اینکه کاردسته مناسبه به نظرم. خواستم با این تاپیک از کاربر نگار عزیز که یک بارم تلفنی باهاشون حرف زدم با اون لهجه شیرین شیرازی و اخلاق بسیاااار خوش و قلب مهربونش تشکر کنم . هم من هم مهمونام عاشق این عروسکا شدیم. تازه پسرم میگفت منم میخوام 😂 http://uupload.ir/files/k37q_dsc_0036.jpg .
LilySlim Weight charts
دوستان واقعا دلم میخواد با این تاپیکم یه تبلیغی هم برای کار ایشون بشه. چون من خودم دیدم بجای خرید عروسکای چینی بی کیفیت چرا از هنر دست هموطن خودم حمایت نکنم.! شما هم اگه دوست داشتید به تاپیکش سر بزنید و برای عزیزانتون سفارش بدین
LilySlim Weight charts

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
آدرس این تاپیکو میذارم توی تاپیک خود نگار جان تا بعنوان یه نمونه کارش ثبت بشه..
خودش که تبلیغاتش ضعیفه . رگ شیرازی داره دیگه این دخترمون اقلا من این حرکت کوچیکو بکنم.
دلم میخواد حمایتش کنم این کاربر مهربونو.
LilySlim Weight charts
2706