2733
2734

خودت باش

پروردگارا، همسری مهربان و بچه آور و شکرگزار و باغیرت به من عطا کن که اگر به او نیکی کردم شکرگزار باشد، و اگر به او بدی کردم مرا ببخشد، و اگر یاد خدا کردم مرا یاری کند، و اگر خدا را فراموش کردم مرا به یاد خدا بیندازد، و اگر از نزد او خارج شدم (اسرار و اموال و آبروی مرا) حفظ کند، و اگر بر او وارد شدم مرا خوشحال سازد، و اگر او را به کاری امر کردم مرا اطاعت کند، و اگر بر علیه او قسم خوردم (که او کاری را انجام دهد) او (آن کار را انجام داده) و مرا از آن قسم بریءالذمّه کند، و اگر بر او غضب کردم مرا راضی سازد. ای پروردگار صاحب جلال و اکرام، چنین همسری را به من ببخش! پس به درستی که من او را از تو خواسته ام و به من نمی رسد مگر آن چیزی که تو منت می گذاری و عطا می کنی.💏💏💏😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هرکسی تجربه خودشومیگه،،من میگم قدرجوانیتوبدون خیییلی مراقبه پوستت باش اینجوری که حتی اگه خوب هم هست بازواسه خوب موندنش بهش برس،،کرم یاسروم ویتامین سی هرشب بزن مارکه خوب ترجیحا،من الاروزدم خوب بودبازم تحقیق کن خوبتربودبگیر،،کرم دورچشم هرشب بزن حتما،،قرص جوشان ویتامین سی بخوروقرص ویتامین ای،،شیرینجات خیییلی کم بخورمیوه وسبزیجات زیادبخور

2731

هرروزیه کارمثبت بکن که حالتوخوب کنه،،کارخوب حالتوخوب میکنه،،به هیچکس حسودی نکن انرژی مثبت بده به همه،،سعی کن هیچکسوناراحت نکنی،،هرروزحتی بایه کلمه هم شده یادخداباش،،مثلاهرروزصبح به خدابگوخدایاممنون که.... یاهرطورکه خودت میدونی،توی لحظه زندگی کن هیچوقت غصه آینده رونخوروبه گذشته تلخ فکرنکن اززندگیت لذت ببروخودت حاله خودتوخوب بکن