2737
2739
صفا جون تو رو خدا نفرین نکن.
بیاین به جای نفرین براشون دعا کنید. خدای نکرده نفرین دامن خود آدم رو میگیره.
با این حرفها فکر نکنین من سر جام نشستم و دلم خوشه . نه
فقط با راهی که پیشنهاد دادم موفق تر بودم. و واقعا از آرامش و به خدا سپردن نتیجه دیدم.
الان دیگه مشکلات قبل رو هم ندارم.
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
من که چون خودمو میشناسم که زبون ندارم خیلی با سیاست شوشوم و ازشون دور میکنم و باهاشون سر سنگینم که زیاد خودمونی نشن البته بازم تو دلم ناراحتم چون بالاخره مادرشه بزرگش کرده ولی به نظر من اگه شوهرتون رو درست کنین دیگه هیچ وقت از دست مادرشو و بقیه ناراحت نمیشین چون شوشو بهشون اجازه هیچ کاری و هیچ حرفی رو نمیده فقط رو زندگی خودتون و چیزهایی که ناراحتتون میکنه دقت کنین و با سیاست شوشو رم ازشون مطلع کنیم دیگه حله حله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مار شوهر من هم خیلی اذیتم کرده. اینجا رو که خوندم دیدم انگار فقط درد من تنها نیست!
چی بگم...
من اگه بخواهم حرف بزنم می شه تکراری مثل ماله شماها. نمی دونم چی فکر می کنن با خودشون مگه دختر ندارن؟؟؟
2738
آخ آخ . امان از دست مادر شوهر.
منم واقعا دلم خونه. می دونید من و همسرم از همه جهات یا با هم برابریم یا من از اون سر دارم بجز یک مورد که اونم خوشگلی که شوهرم از من خوشگل تره.
وای که مادر شوشوم هر وقت خیلی کم میاره فقط به همین موضوع گیر میده و اعصاب منو حسابی خورد میکنه.

البته بماند که خیلی خیلی فوضول و حسود و عتیقه هستش. خیلی موذیه و زیر زیری همه کاراش رو میکنه و حرفاش رو می زنه و روزی 6 بار زنگ میزنه به شوشو تا از تمام جزئیات زندگی ما سر در بیاره و نفوذش رو روی شوشوم حفظ کنه.

شوشو هم که عین همه مردا فکر میکنه مامانش فرشتس.

وای خدا که چقدر حرصم در میاد.
البته منم بیکار ننشستم. دیدم اینطوری که پیش بره فقط من از بین میره و عرضه هم ندارم که عین خودش باشم پس دارم میرم با افراد موثق مشورت میکنم تا بدونم چطوری رفتار کنم که خیلی هم نتونه تو زندگی ما جولان بده.

البته خدا هم جای حق نشسته.
فکر کنم داغ ترین بحث توی نی نی سایت همین بخش مادر شوهر باشه .آی که این عقرب های دوسر چی هستند(البته همه نه)بعضی مادر شوهر ا هنوز مارمولک ند بعضی هام افعی بعضی هام ....
مادر شوهر من که کوه ادعاست . ...
مادرشوهرای شما از چه جنسیه؟
مامان خودم هم ( واقعیت رو میگم چون مامانمه تعریف نمیکنم ) با سه تا عروسش تو آپارتمان زندگی میکنه، ولی اصلا مشکلی ندارن، حتی زن داداشم از اینک یک روزی از اونجا برن ناراحته، مامانه من اصلا فضول نیست ( کی رفت ، کجا رفت، باکی رفت...) اصلا!
بعضی موقع ها هم که اونا کار دارن با کمال میل بچه ها رو نگه میداره، بعضی موقع ها هم که میبینه برادرم کار داره و ظهر نمیاد، به اونا میگه ظهر بیان خونشون.
اگه مامانم مثلا چند روز بره خونه خواهرم واسته، اونا هم زنگ میزنن و میگن کی میان، چقدر خونه سوت و کور.
تابستونا هم همگی میرن تو حیاط و دور هم میشینن و کلی کیف میکنن.
ماه رمضون هم هر روز یکی مهمون میکرد، همگی میرفتند تو حیاط و افطار می کردند.
نمیدونم شاید چون مامانم عروساشو تحویل میگره مادر شوهر منم گٌل شده!
سلام . من تا چند وقت دیگه عروسیم . میریم سر خونه و زندگی خودمون .
شوهرم چند تا دوست تو تهران داره که واسه عروسیمون دعوتشون می کنه . داشتیم مهمونامون رو می نوشتیم . شوهرم گفتش که دوستام هم می یان. مادر شوهرم پر رو پررو برگشته میگه که بی منت مهموناتون رو ببرین خونه خودتون. فرض کنید من میرم خونه خودم . چند تا مهمون دیگه هم با ما توی خونه جدید که اولین شب رو اونجاییم بیان .
ببینید دیگه چقدر بی چشم و رو تشریف دارن.یه کم رو بدم حتما میگه بیا هر روز کارهای خونم رو انجام بده .
شتر سواری از نوع هشت لا هشت لا شده .
برم خونمون حسابی حالش رو می گیرم. الان نمی تونم چیزی بگم . می ترسم عروسیم رو خراب کنن . فقط لبخند عاقل اندر سفیه می زنم .
یکی از دلایل اینکه بیشتر مردم ثروتمند نیستند این است که بسیار غصه چیزهایی را که ممکن است اتفاق نیفتد را می خورند (رابرت کیوساکی)
2706