2726
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 140367 بازدید | 958 پست
من فقط میدونم از پسرای با شخصیت و خوش قول خوشم میاد اونایی که با تربیت هستن و سبک نیستن مغرور نیستن حرف دلشون رو به راحتی میزنن حالا اسم اینا چی میشه

مرسی از تاپیک خوبت نترکون اینجا رو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بلاخره هر تیپ شخصیتی به همون اندازه که خوبه به همون اندازه هم یک سری بدی ها داره .. به نظرم خودمون را باید بشناسیم ببینیم می تونیم با بدی ها کنار بیاییم یا نه ... مثلا من به شخصه مرد هرمس را اصلا نمی پسندم و نمی تونم حتی خوبی هاش را هم تحمل کنم چه برسه به بدی هاش...

حالا فردا میام تاپیک میزنم عاشقه یک پسر هرمس شددممم

2728
صبر داشته باشی دوستان.
به تیپای موردنظر شما هم می رسیم.
فقط تیپ شخصیتی مردونه نیست که تعیین کننده هست.
بعد می رم سراغ تایپای زنونه که متوجه میشین چرا یه سری پسرای خاصو جذب می کنین و میگم چطوری رفتارتونو تنظیم کنین که اون تیپا دیگه سراغتون نیان.
بعد تازه میریم رو بحث شخصیت شناسی که زنونه و مردونه نداره و حالا مثلا میگیم یه زئوس درونگرا یا یه زئوس برونگرا.
اینا با هم فرق می کنن.
بعد میرم سراغ پختگی شخصیت هر پسر. وقتی یه سری رفتارا رو نشون میده یعنی چقدر پخته س و چطوری باید باهاش رفتار کرد.
بعد بازم بحث مورد به مورد داریم. با مثال.

ولی نتیجه دهی همه اینا منوط به دو تا کامنت اولم و کامنتاییم که قبل از آرکتایپ شناسی گفتم هست.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
من نگفتم این دو تیپ حتما خیانت می کنن. گفتم احتمال خیانت توی این دو تیپ بالاتره. من مرد هرمس میشناسم که افتخارش توی تعداد دوست دختراشه( مرد متاهل) مرد هرمس هم میشناسم که دست از پا خطا نمی کنه.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
سرگل هرمس همچین مخت را میزنهههه که خودت هم متوجه نمیشی که داری بهش علاقفهمند میشی ... همچین برات زبون میریزه و سوژه برای خندوندن و خوشحال کردن پیدا می کنه که چشم باز می کنی میبینی وابسته شدی و عاشق طرف ... خیلی خطرناکن وووو.. حتی می دونند با هر زنی چطوری و از چه روشی وارد بشن ... مثلا اگر ببینه دختر را از طریقه قول ازدواج می تونه جذب کنه از راه ازدواج وارد میشه .. اگر بقهمه که از راه تفریح و گردش و تنوع دختر را می تونه جذب کنه از اون راه وارد میشه .... اگر ببینه از راه کمک کاری و اجتماعی می تونه دختر را جذب کنه دوباره از اون را غاقل نمیشهههه ........ قانون و چهار چوب تو روابطشون ندارن ....

البته یک سری خوبی هاییی هم داره
اول بهتون بگم که چطوری یه مرد هرمسو نگه دارین.

بسم ا... الرحمن الرحیم

ببخشید با اخلاق سگی

و من ا... التوفیق
آفرین شاتوت
هرمسا خیلی خیلی تو مخ زدن واردن.
به نظر من اول رابطه خوش اخلاق باشی و وسط کار اخلاق سگی هر مردی رو نگه میداره خخخخخخخخخ
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
برای جذب یه هرمس لازم نیست perfect باشین. فقط کافیه جالب توجه باشین. همون مواردی که گفتم ( قبل از شروع آرکتایپا) برای جذب یه هرمس کافیه. مشکل اینجاست که هرمسا کلا به قصد ازدواج جلو نمیان!!!!! هرمسا میان جلو که شما رو هم یه امتحانی کرده باشن!!! کافیه یه کم خوشگل و خوش لباس باشین تا یه هرمس وسوسه بشه رو مخ شما کار کنه!!! نکته در اینجاست. اگه یه زئوس به شما توجه نشون بده ، شما نصف راهو رفتین. ولی اگه یه هرمس به شما توجه نشون بده ، شما در بهترین حالت 10 درصد راهو رفتین. یه مقدار دور و برتونو با دقت نگاه کنین می بینین غیر از شما خیلیای دیگه هم این ده درصدو رفتن. خوب حالا هنر شما اینجاس که یه هرمسو چطوری سرانگشتتون بچرخونین. هنر ارتباط با یه هرمس، هنر فاصله هاس. میگن با دست پس بزن، با پا پیش بکش. بیشترین کاربردش توی ارتباط با یه هرمسه. شما وقتی یه هرمسی رو که داره بهتون توجه می کنه رو می بینین یا تلفنی حرف می زنین خیلی گرم صحبت کنین. شوخی ، خنده، هر چی دوست دارین ولی وقتی رفتین خونه دیگه بهش اس ندین . نرین رو والش تو وی چت و فیس و ... پیغام بذارین و لایک بزنین. جواب تلفناشو دو تا بدین یکی ندین. نه جوری ارتباطتونو قطع کنین که با توجه به اینکه دور و برش شلوغه شما رو یادش بره، نه کاری کنین که فکر کنه شما رو به دست آورده. حالت دوم خطرناک تره. چون به سرعت پرونده شما رو می بنده!!!نترسین از این کارا. از دستش نمیدین. یه هرمس اگه از یه دختری خوشش بیاد هفتاد هزار تا کلک بلده که اون دخترو به حرف بکشونه و سر قرار بیارتش. اینو در نظر داشته باشین. هرمسا از بس دختربازی کردن، اخلاقای دخترا دستشونه. سعی نکنین به یه هرمس کلک بزنین چون دستتون سریع رو میشه. کلا با یه ظاهر جذاب و بی محلی میشه یه هرمسو به دست آورد به شرطی که رقیب قوی تر از خودتون نداشته باشین. فقط یه نکته رو باید بهتون بگم با هرمس بعد از ازدواجم باید همین طور رفتار کرد و اگه ذات آدم این طوری نباشه در طولانی مدت فرسوده میشه. یه چیز دیگه هم بگم روزی که یه هرمس بفهمه سرش کلاه رفته واویلاس. هرمسا معمولا میگن ما اهل خلافیم ولی دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده واسه ازدواج می گردیم. خدمتتون عرض کنم که اشتباه می کنن. اونا در نهایت دختری رو انتخاب می کنن که راحت تربتونه بازی فاصله ها رو باهاشون انجام بده .
سحرو اشتباه می کنی. ریز رفتار خیلی مهمه. همشون مردن به هر حال. روشایی که برای زئوس گفتم خوب هر مردی رو جذب می کنه مثلا ولی چه بهتر که برای هر مردی رفتاری رو که بهتره انتخاب کنیم.
سرگل اون یه هرمس تازه کار بوده که تو قشنگ تربیتش کردی و فرستادی سراغ نفر بعدی!!!! به نفر بعدی دیگه لیست نمیده
طبقه بندی تیپای شخصیتی بر اساس اسطوره شناسی یونانه. چیز خاصی نیست بهار. اول یه توضیح میدم راجع به اون تیپ شخصیتی و اسمشو میگم بعدم روشای بومی سازی شده رو
2706