2737
2734
عنوان

چگونه همسر دلخواهم را جذب کنم؟( بدون استفاده از قانون جذب)

| مشاهده متن کامل بحث + 140535 بازدید | 958 پست
نفیس جان
خوشحالم که برات مفید باشه.
در مورد لبخند منظورم اصلا لبخند واضح نیست. یه حس لبخند. بیشتر حس پذیرش رو باید بده نه خنده. گوشه لبا یه کم خیلی کم به سمت بالا. جلوی آینه نگاه کن و فرمتشو به صورتت بده . اندازه این لبخند در حد میلیمتره. اگه صورتت واقعا جایی برای یه لبخند حتی در اندازه های میکروسکوپیم نداره، با چشمات بخند. چیزی که قراره منتقل کنیم شادابی و طراوت و پذیرشه.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
چه نکته خوبی اشاره کردی میدونی من چون لبام پر و تا حدی قلوه ای هست یه لبخند کوچولوم هم مصنوعی میشه اما با چشمام میتونم شادی رو منتقل کنم تا یه کم خوشحال میشم داداشم میگه این باز چشماش برق افتاد اما در برخورد با مردها حس میکنم اینجور نگاه کردن یکم زیادی خودتو مشتاق نشون دادن باشه نمیدونم نظر من اینه شایدم زیادی سختگیرم بازم ممنون بابت راهنماییت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نفیس جان اون برق چشات دائمی قراره بشه. نه فقط وقتی پیش شخص خاصی هستی. قراره یه گوشه از استایل شخصیت بشه. درسته تو جامعه مردایی هستن که این برق نگاهو بد تفسیر می کنن و سریع شخصیش می کنن، ولی به خاطر یه کافر نمیشه در مسجدو بست. وقتی برم جلو و راجع به مشکلات شخصیتی مردا بگم، راهای مقابله باهاشم تا جایی که بلد باشم میگم.
می‌خواهم بگویم هر زنی، در هر وضعیتی، استحقاقش را دارد که کسی را داشته باشد که وقتی نگاهش می‌کند، چشم‌هایش برق بزند.
شاتوت جان. برای اینکه زئوسو جذب کنی باید یه ترکیبی از آتنا و هرا و آفرودیت باشی. الان فعلا روی آرکتایپای مردانه بحث می کنم. وقتی تموم شد آرکتایپای زنانه رو هم میگم.
برای اینکه مرد زئوس تایپ رو جذب کنیم چکار کنیم؟
بدرخشید. بدرخشید. بدرخشید. هیچ چیزی بیشتر از درخشش یه زن، زئوسو جذب نمی کنه. نکته کنکوریش اینجاس. یه زئوس با هوش اجتماعی متوسط( EQ) فرق یه الماس واقعی رو از یه شیشه ای که خوب تراش خورده تشخیص نمیده. پس لازم نیست یه دختر فوق العاده باشین ( که البته هستین) تا بتونین زئوسو جذب کنین، ولی خیلی مهمه که همه چی تموم به نظر بیاین. زئوس باید بین شما و دور و بریاتون یه اختلاف زیاد ببینه تا تحریک بشه که شما رو به دست بیاره. زئوس باید به این نتیجه برسه که داشتن شما براش افتخار بزرگیه. زئوس از دخترای ضعیف خوشش نمیاد. ممکنه یکی دو بار کمکتون کنه تا مشکلاتتون رو حل کنین، ولی با لوس کردن خودتون و اعلام مشکلاتتون به زئوس فقط فراریش میدین. چرا یه زئوس با اون ابهت!!!! باید با یه دختر مشکل دار باشه؟ نمیگم اگه جایی از زندگیتون مشکل دارین قید زئوسا رو بزنین. اصلا. فقط روی مشکلاتتون تمرکز نکنین و اجازه هم ندین بقیه روی مشکلاتتون تمرکز کنن. شما یه مشکل دارین و خودتون از پسش برمیاین. آفرین شما یه دختر قوی هستین، پس چه بهتر که پارتنر زئوس باشین!! توی هر محیطی که با زئوس برخورد دارین خودتونو قوی نشون بدین. مخلص کلام، زئوسا از آدمای ضعیف خوششون نمیاد. دومین نکته ای که در مورد زئوسا باید رعایت کنین ظاهرتونه. یه زئوس دنبال یه ظاهرperfect می گرده. تو نگاهتون غرور اضافه کنین. ( لبخند فراموش نشه، اون شاه کلیده) رعایت نکاتی رو که در مورد ظاهر گفتم، در مورد زئوسا حیاتیه. یه زئوس دنبال یه دختر شلخته و بدتیپ که به خودش نمی رسه نمیره. در شان خودش نمی دونه. یه راه خوب برای اینکه به چشم زئوس بیاین اینه که مردای دیگه تحسینتون کنن. اینجا خیلی خیلی مراقب باشین. پاتونو از حد خودتون فراتر نذارین. یه زئوس اگه حس کنه شما با همه لاس می زنین هیچ وقت سمتتون نمیاد. در حقیقت وقتی با زئوس طرفین، باید یه مقدار خاصی از حسادتشو در جهت هدفتون به کار بگیرین. اگه می بینین نمی تونین حد و مرزا رو رعایت کنین، کلا این نکته رو بذارین کنار. ولی اگه بلدین یه کم فقط یه کم حس حسادت زئوسو تحریک کنین، نتایج خوبی می تونین بگیرین. نکته بعدی که باید رعایت کنین اینه که زئوس باید در شما توانایی اداره منزلشو!!!! ببینه. اگه می خواین یه زئوسو جذب کنین باید خیالشو از این جهت راحت کنین. شما می تونین وقتی بحث بچه میشه ( منظورم بچه های مردمه که بالاخره بحثش میفته) قربون صدقه بچه برین ولی خیلی با ظرافت اعلام کنین که درسته بچه عزیزه، ولی تربیتش عزیزتره. این طوری غیر مستقیم به زئوس می فهمونین که می تونه روی شما به عنوان مادر بچه هاش حساب کنه. با ظرافت هنرتونو بهش نشون بدین. با ظرافت و اقتدار. فرض کنین جایی کار می کنین که ناهار میدن. یه روزایی هست که ناهار شرکتو دوست ندارین. می تونین از قبل برنامه شو داشته باشین و اون روزا از خونه غذا بیارین. توصیه م اینه که روی قورمه سبزی و فسنجون و... دست نذارین. مادر زئوس اون غذا ها رو خیلی بهتر از شما درست میکنه. یه چیز جدید و با طعم فوق العاده ببرین. غذایی رو که بلد نیستین درست نکنین. نشون دادن هیچی به یه زئوس خیلی بهتر از نشون دادن یه چیز بده. غذاهایی که بوی بدی داره نبرین محل کار. کشک بادمجون و میرزاقاسمی خیلی خوشمزه ن ولی خوردنشون وسط یه روز کاری یا حتی تفریحی و بلندشدن بوی سیر هر مردی رو زده می کنه. چه برسه به زئوس که دنبال بهترینه. غذای رژیمی نبرین. غذا زیاد نبرین، کم هم نبرین که یه ساعت بعد دوباره گرسنه تون بشه. خواهش می کنم به دیگران غذاتونو تعارف نکنین.( منظورم تعارف شاه عبدالعظیمی نیست، اون که رسم رایجه) منظورم اینه که نگین یه ذره بخور. این واسه من زیاده. خوب اگه زیاده چه دلیلی داشته که زیاد بیاری؟ یه بفرمایید ساده کافیه. اگه جایی که هستین نمیشه غذا رو گرم کرد، غذایی که احتیاج به گرم کردن داره نبرین. شما حاضرین جلوی مهمونتون غذای سرد شده بذارین؟ برای خودتون احترام زیادی قائل باشین. دیگران و در راسشون زئوسا براتون احترام زیادی قائل میشن. تو نشون دادن هنراتون زیاده روی نکنین.
جمع بندی کنم.
برای جذب زئوس:
زیبا باشین و به خودتون برسین.
قوی و مقتدر باشین.
یه شمه ای از اون چیزی که قراره تو خونه ش اتفاق بیفته بهش نشون بدین.
2738
ممنونم ازتون که برای ادامه ش بهم روحیه میدین.
مطالب خیلی زیاده و وقتی بتونم جمعش کنم به احتمال زیاد برای کسی سوالی باقی نمی مونه.
بعد از تایپای مردونه سراغ آرکتایپای زنونه میرم. در مورد تیپ خودتون صبر داشته باشین. عمدا از آرکتایپای مردونه شروع کردم ، چون واقعیت اینه. مردا نمی تونن بین آرکتایپ غالب واقعی یه زن و اون چیزی که نشون میده تفاوت قائل بشن. لااقل مردای معمولی این طورن. پس لازم نیست شما مثلا یه آفرودیت واقعی باشین، ولی مهمه که به مردا حس آفرودیتو منتقل کنین. گرچه، یه زن نهایتا باید تمام آرکتایپا رو در درونش فعال کنه تا به تعادل برسه. وجود زن مثل یه منشوره. وقتی نور بهش می تابه به تمام رنگا تجزیه میشه. باید یاد بگیریم که چطور این منشورو هر بار طوری بچرخونیم که اون رنگی رو که می خوایم بهمون بده.
می خوام رو یه نکته واضح ولی مهم تاکید کنم. همسر زئوسی همونطور که گفتم بی رحمه و احتمال خیانت داره. اگه قبل از ازدواج روی یه مرد زئوسی زوم کردین و بعد از ازدواج از این که همسرتون به خاطر سردرد شما شهرو به هم نمی ریزه و تمام برنامه هاشو تعطیل نمی کنه قراره ناراحت بشین، بدونین که اشکال از انتخاب خودتون بوده. بنابراین شما که الان توی موقعیت عالی و بی بدیل تصمیم گیری هستین خیلی دقت کنین که چی می خواین.
آرکتایپ بعدی که می خوام راجع بهش صحبت کنم، " هرمس" ه.
هرمس یه پسر شوخ و شنگ خوش سر وزبون و یه مقدارم لوده س که به اصطلاح بهش میگن نقل مجلس. هرمسا خوب بلدن با کلمات بازی کنن و اگه گیر یه هرمس بیفتین و دختر عاطفی ای باشین کارتون تمومه. انا لله و انا الیه راجعون!!!! هرمسا زیاد حرف می زنن، از دروغ گفتن ابایی ندارن، پرانرژین، سرحال و شوخ و شنگن و البته دختربازن شدید!!! شما معمولا راجع به هرمسا یکی از این دو تا دیدو دارین. یا میگین چه پسر کولی(cool) یا میگین چقدر سبک!!!دوز و کلک عصای دست هرمساس. یه هرمس همونیه که خودشو یه فلجی می زنه تا ماشینشو جای معلولین پارک کنه و بعد با افتخار و خنده اینو واسه بقیه تعریف می کنه.
آسمان جان این موضوعو تا جایی که می دونم و اطلاعات دارم تو بخش آرکتایپای زنانه میگم، منتها چیزی که هست بحثی که الان اینج می کنم یه بحث روانشناسی نیست، در حقیقت یه مقدار بحث روانشناسی رو با یه مقدار زیادتر تجربه و حرفایی که از لابلای حرفا و سلایق پسرایی که باهاشون در ارتباط کاری و تحصیلی و دوست اجتماعی و ... بودم قاطی می کنم و میگم. تا اینجا مهم نیست که چه تیپایی جذب هرمس میشن، مهم اینه که کسایی که دوست دارن با یه هرمس زندگی کنن چجوری اونو به دست بیارن.
ممنون از وقتی که میزاری. بنظر من کل پست هات غیر از 3-4 پست اخیر ( که در مورد تایپ های مردونه و ... بودن )خیییییییییییییییلی نکات خوب و قابل لمس و کاربردی بودن.

ممنون
خدایا خودت من و همسرم و ماه مونو در پناه خودت حفظ کن و بهترینارو نصیب مون کن💑