2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دوماه دیگه فارغ التحصیل میشم پزشکی خوندم 

اگه میخوای خودتو دستی دستی بدبخت کنی یا از زندکیت بیفتی و بیچاره بشی پزشکی بخون 

تو دوره اینترنی از هیچ تحقیر و توهینی در امان نیستی 

و هر روز افسرده تر میشی 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
دوماه دیگه فارغ التحصیل میشم پزشکی خوندم  اگه میخوای خودتو دستی دستی بدبخت کنی یا از زندکیت بی ...

من عشق دارو هستم 

امسال همه کار کردم براش ولی سر جلسه استرس گرفتم 

البته هنوزم نمیدونم در چ حدم و چیکار کردم 😢😢

من عشق دارو هستم  امسال همه کار کردم براش ولی سر جلسه استرس گرفتم  البته هنوزم نمیدونم د ...

من داروسازی قبول میشدم ولی خانوادم گفتن پزشکی از انتخابم به شدت پشیمونم و همیشه آرزو میکنم ای کاش اون موقع انقدر احمق نبودم

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
من امسال شدید استرس گرفتم سر جلسه  و سر جلسه پریود شدم 😢😢😢

من ازبس کلافه بودم از سوالا که یه ساعت زودتر اومدم بیرون ولی مث اینکه اوضاع همه خوب نبوده و شانس قبولی میره بالا

ماهیچ الهی،همه تو⁦❤️⁩
من ازبس کلافه بودم از سوالا که یه ساعت زودتر اومدم بیرون ولی مث اینکه اوضاع همه خوب نبوده و شانس قبو ...

من بیشترین فشار و فکرم الان رو فیزیک من انتظار دیگه از خودم داشتم سوالاش سخت نبود زمان بر بود آلان هر دقیقه سوال فیزیکا میاد جلوم که حل نکردم 😭😭

من بیشترین فشار و فکرم الان رو فیزیک من انتظار دیگه از خودم داشتم سوالاش سخت نبود زمان بر بود آلان ه ...

اره بنظرم فیزیک و زیست خوب بودن ولی خب بازم اون چیزی ک میخواستم نشد

ماهیچ الهی،همه تو⁦❤️⁩
یعنی الان ی ذره خوشحالی ندارین از خانم دکتر شدن 😍؟

من دیروز که عید بود کشیک بودم دور از خانوادم و از ۸ صبح تا ۱ شب فقط نیم ساعت استراحت کردم بعد اومدم خونه از خستگی انقدر اخلاقم بد بود که به همه پریدم در نهایت به این نتبجه رسیدم این لایف استایل مزخرف منه به خاطر رشته ام  که باعث این حجم از عصبیت شده ...من صبح عروسیم رفتم امتحان دادم دوستم خرید عروسیش خودش نمیرفت چون تمتحان اطفال داشت مادرش و مادر شوهرش میرفتن عکس میفرستادن و این انتخاب میکرد ..‌  

من دیروز که عید بود کشیک بودم دور از خانوادم و از ۸ صبح تا ۱ شب فقط نیم ساعت استراحت کردم بعد اومدم ...

همسرتونم دکتر ؟ 

شما دومین دکتری هستین که میبینم اینجوری درمورد پزشکی میگه 

2706