2733
2734
عنوان

مثل آتیشه توی خاکستر :(

1686 بازدید | 125 پست
8 ساله دارم تلاشمو می کنم ولی فایده ای نداره .یه ذره خوب میشه ولی تا من یه ذره خسته بشم اون میره سر خونه اولش و انگار نه انگار . احساس می کنم مهر و محبت شوهرم مثل آتیشیه که توی خاکستره همش باید فوتش کنم تا یه ذره روشن بمونه ! این احساسیه که از دوران عقد نسبت به رابطمون دارم تا حالا .خسته شدم. به نظرتون حق دارم خسته بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی درگیری و گرفتاری داره . من آخرین گرفتاریش حساب میشم در واقع که هیچ وقت نوبتم نمیشه
آدم خوبیه . یه انسان واقعی ولی از نظر عاطفی برام کاری نمی کنه
خیلی باهم حرف زدیم ولی احساس می کنم یه چیزایی ذاتیشه که من نمی تونم تغییرش بدم . این فکرو بعد 8 سال جنگیدن می کنم نه از همون اول
2731
مشکلات خونوادش خیلی عجیب غریبه . یه بار یه مشاور بهم گفت تو برای همسرت مثل کسی می مونی که انگشتت بریده و اومدی اورژانسی که یه عالمه مریضه تصادفی هست ! گفتم خوب سهم من چی میشه از توجه همسرم ؟ تقصیر من چیه که زندگیش پر از تصادفیه ؟ اونم گفت باید بسازی ولی خیلی سخته . آدم تو خونه یخ میزنه از این همه بی مهری
2740
عزیزم شوهرخواهرشوهر منم همین طوریه....زن پرازاحساس و عاطفه ومردش کاملا بی احساس...
اون سعی کرده خودش رو جور دیگه سرگرم کنه....معلمه و سعی میکنه تو فعالیتهای اجتماعی مثل خیریه ها خودش رو ارضا کنه....ورزش هم میره...وقتای بیکاری هم کتاب میخونه..دیگه با این شرایط کنار اومده توهم باید توقعت رو از اون پایین بیاری اگه میخوای افسرده نشی