2733
2739
آخه هانا الان 1سال و نیمشه یعنی هفته دیگه 18ماهش تموم میشه یه بار 8-9 ماهگی 1ماهی رو تختش خوابید و ماهم رفتیم تو اتاقش خوابیدیم ولی اصلا نمیشد 2ساعت به 2ساعت بیدار میشد هانایی که کنار خودم (البته بعدازبدنیا اومدن هانا ما دیگه رو زمین خوابیدیم)12 شب تا 6صبح یکسره میخوابید 6 شیر میخورد تا 8 دوباره تا 10میخوابید

خلاصه دوباره کنار خودمون خوابید الان دوباره 40-50شبی میشه که گذاشتمش روی تختش دوباره ما کنار تختش میخوابیم اما دریغ از یک شب یکسره خوابیدن اگر بیدارنشه گریه کنه هم باید 4-5 بار شیر بخوره مصرف شیرش بالا رفته خییلیییی خب واسه دندوناشم بدههههه
گاهی که باید بیارمش پایین کنارم تا صبح انگار بیهوش میشه اما انگار به تخت حساسیت داره
حالا موندم چه کار کنم تو اتاقش رو تخت بخوابه یا پیش ما البته اصلا عادتش ندادم وسطمون بخوابه ها
نمیدونم توروخدا راهنماییم کنید میدونم خیلی حرف زدم عذرخواهییی

تختشم خوکشله پراز عروسک عاشق اتاقشه الانم روی تختش خوابیده مشکل اینه که تند تند بیدار میشه شیر میخوره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام امیر حسین منم 19 ماهشه از یک سالگی به بعد تو تختش می خوابه البته تختش پایین تخت خودمونه .اونم از اول عادت داره شبا حداقل 3بار بیدار بشه.بعضی شبا اصلا تو تختش نمی خوابه حتی شده من کنار خودم می خوابونمش بعد یواشکی میبرمش تو تختش میفهمه و گریه می کنه که اینجا نمیخوابم برش میگردونم پیش خودم خوابش میبره.
فکر کنم اگه شبا زیاد خستش کنی و روزاهم کم بخوابه ولی رو تخت خودش کم کم عادت کنه.زیادم الان بهش سخت نگیر
خدایا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم وآنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم
خانم قو امیر حسین من 17ماهگی راه افتاد .بچه ها باهم فرق دارن ولی حداکثرش تا 18 ماهگیه به دوستتون بگو ببرش کاردرمانی ایشاا... چیزی نیست ولی پیگیری کنه پشیمون میشه ها
خدایا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم وآنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم
بهترین سن برای جدا کردن نی نی از نه ماه تا یک ساله که بچه معنی وابستگی رو نمی دونه. من پسر خودم رو ده ماهگی جدا کردم یک هفته ای هم خودم پایین تختش می خوابیدم. از اون موقع دیگه هم خودش راحت می خوابه هم من.
الان دیگه نمی دونم باید چی کار کنی . شاید تحمل کنی چند شب بهتر شه، نمی دونم.
2740
منم مثل تو تمام سعی ام رو کردم که جداش کنم حتی ما هم رفتیم تو اتاق اون خوابیدیم که تنها نباشه اما اون حاضر نبود روی تختش بخوابه ماهم کللللا بیخیال شدیم تا اینکه اون هفته از شیر گرفتمش (البته یکسالو نیمش که بود از شیر شب گرفته بودمش تقریبا یعنی تا 5 صبح ) به طرز معجزه آسایی رو تخت خودش میخوابه
من خیلی خواستم طبق نظر متخصصین عمل کنم اما نشد
به نظر من اذیتش نکن خودش کم کم عادت میکنه
امیدوارم مشکلت حل بشه هر چه زودتر
خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است
مرسی مامانای گل مرسی

ولی کاش کسایی که میدونن الان باید چه کار کنم راهنمایی کنن متاسفانه همیشه مامان جونایی میان که نی نیاشون مشکل ندارن و آدم احساس بدی داره

نازگل جان من خدمتتون عرض کردم که 8ماهگیشم سعی کردم عزیزم