2737
2739
عنوان

مقادیر بتا در بارداری نرمال بر اساس هفته ها و روزهایی که از لقاح گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 213079 بازدید | 231 پست

سلام..خانم مهتاب ۱۲۳ رفتید سنو؟ که مشخص شه خارج رحمی نبوده بارداریتون؟

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

منکه بتام امد پایین و پریود شدم..حامله هم نبودم

خدایا خودت  این هدیه ای رو که بهم دادی برام نگهش دار..برای سلامتی تو دلیم دعا کنید..🤩بالاخره این روزا گذشت..هرچی شکرکنم کمه خدایا ممنونم که بچم روسالم گذاشتی توبغلم..انشالله روزی همه منتظران..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهتاب جان شما باردار بودی؟  من 13 روز از موعد پریودم گذشته آز دادم زده >1000

خداروشکر باردار بودم عزیزم. شما هم باردار هستید مبارک باشه،

فقط باید صبر داشته باشی، دکتر وقتی بتای منو دید گفت حتماااا فردا برو سنو، با اینکه خیلی داغون بودم اما نرفتم سنو تا 18 روز بعدش، چون میدونستم با اون بتا شاید سنو هم باز بهم استرس بده، خیلی سخت بود اما نرفتم،وقتی رفتم الحمدللّه خوب بود.

البته بعد از 4.5 سال سختی و مشکلات فراااااوان. 

برام دعا کن گلم. منم دعا گوت هستم.

لطفا بیا بهم بگو چی شد وضعیتت

دعا کنیم همه منتظرا زووود زود مامان بشن، منم مامان بشم 🙏  صلوات
2740
بتا سه روز بعد پری حداقل باید صد ب بالا باشع

لطفا اطلاعات اشتباه ندید. هیچ پزشکی این صحبت شما رو تایید نمیکنه. چون طول دوره پریودی ،زمان تخمک گذاری و زمان لقاح توی افراد خیییلی متفاوته.در نتیجه زمان تشکیل جفت و ترشح هورمون و رشد بتا در افراد متفاوته

سلام دوستان من ۱۰ ابان ۹۷ اخرین پریوریم بود دور از پری ماه بعدم رفتم بتا دادم۲۱۰ بود هیچ علامتی هم ن ...

همیشه که بارداری علامت نداره عزیزم، ان شاءالله که خیره، توکلت به خدا باشه. اتفاقا من یه بارداری پوچ داشتم که یادمه تهوع و سرگیجه هم داشتم

لطفا اطلاعات اشتباه ندید. هیچ پزشکی این صحبت شما رو تایید نمیکنه. چون طول دوره پریودی ،زمان تخمک گذا ...

عزیرم من خودم کارشناس ازمایشگاهم و روزی با ده تا مادر ک یا باردارن یا نیستن سروکار دارم وقتی دارن میگن دو روز از پریودم گذشته پس عملا تخمک گذاری رو پشت سرگذاشتن و وارد فاز لوتئال سیکلشون شدن...بتای زیر پنج برای دو روز تاخیر واقعا پایینه...ما تو ازمایشگاه این تیتر رو منفی اعلام میکنیم...دکترا هم ک حرفی میزنن بر اساس همین رنج ها ومقادیر ازمایشگاهی هستش ک میگن...خیلی معدود بارداری های موفقی هستش ک تیتر بتا زیر پنج منجر بشه بهشون

خدایااا… گاهی نگاهی💔
عزیرم من خودم کارشناس ازمایشگاهم و روزی با ده تا مادر ک یا باردارن یا نیستن سروکار دارم وقتی دارن می ...

فکر کنم درست متوجه منظور من نشدید. منظورم در صورت مثبت بودنشه. و من طبق توضیحات دکترم گفتم، بلاخره متخصص زنان تبحر بیشتری نسبت به کارشناس ازمایشگاه داره

2706