2733
2739
این روزا من یه احساس عجیب دارم این بارداری دوممه و دیگه بچه نمیخوام :یادش بخیر روزهای اول سه ماهه دوم که جنسیت رو فهمیدم و سه ماهه سوم که همه بیرون میرفتم نگاه میکردن و میخواستن بدونن بچه من چیه؟

یادش بخیر که برا شوهرم ناز میکردم یادش بخیر گاهی اوقات شوهرم ظرف میشست یادش بخیر

و امروز اخرین روزای ساله و من اخرین بارداریمه و چقدر دوست داشتم جنسیتش چیز دیگه ای باشه ولی دیگه برام مهم نیست این نیز بگذرد

برا همتون دعا میکنم که حامله بشین و برا شوهرتون ناز و عشوه کنین
مبارک باشه
انشالله که سال خوبی رو با نی نی تازه کنار خانوادت شروع کنی
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
پونه جون واسه منم دعا کن ،
ایشالله بچه سالم و سرحال باشه ، جنسیت دو تا یه جور باشه بهتر تا دو نوع مختلف .
ما 3 تا دختریم و خواهرم هم دوتا دختر داره. رابطمون مثل 5 تا دوست می مونه
پونه جون مبارکه، عزیزم خدا بهت دختر داره می ده ، دختر نعمت و برکت خونواده است. من تعجب میکنم بعضی ها از داشتنش ناراحت می شن
من که الان دختر دارم و آرزو میکنم دومی هم دختر باشه
بده بعدا عصای دستت بشه؟ همدمت باشه؟ پسر بعد از زن گرفتن می ره و پشت سرش هم نگاه نمیکنه
CafeMom TickersCafeMom Tickers
2706